Dietoterapia

Odżywianie się ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne, a także na funkcjonowanie całego organizmu. Jestem doświadczonym dietetykiem, a w swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta. Co to dla mnie oznacza? Indywidualną dietę dopasowaną do potrzeb, stylu życia, aktywności fizycznej, a także w oparciu o szczegółowy wywiad i wyniki badań.

Dietetyk – Lubin

Przygotowywanie właściwie zbilansowanych posiłków, bogatych w mikro – i makroskładniki, a przy okazji pysznych, to zadanie, z którym nie każdy potrafi sobie poradzić na własną rękę. Pomoc dietetyka w układaniu menu i dziennego zapotrzebowania na kalorie to cenna wskazówka i wielki krok w stronę zdrowego i świadomego życia, polegającego m.in. na dbaniu o siebie.

Dietoterapia

W mojej pracy często spotykam osoby, które pragną zrzucić nadprogramowe kilogramy, cierpią na cukrzycę, mają problemy z tarczycą bądź chcą wzmocnić swój układ odpornościowy. Każdego z moich pacjentów traktuję indywidualnie i staram się za pomocą dietoterapii poprawić komfort i jakość życia, a także wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe. Wierzę jednocześnie, że to, co spożywamy, może przynieść zmiany na lepsze.

Dietetyk – cennik

Celem dietoterapii jest także eliminacja bądź złagodzenie różnych objawów chorobowych, które doskwierają w codziennym życiu. Włączając do diety konkretne produkty możemy osiągnąć wspaniałe efekty, o czym przekonało się już wielu moich pacjentów. Wyceny naszej współpracy każdorazowo dokonuję indywidualnie. Kontaktując się ze mną, poznasz wstępny cennik usług i dowiesz się więcej na temat naszej współpracy.

Jak wygląda współpraca

Zobacz szczegóły