Strona główna 5 DLACZEGO MY?

Dlaczego my?

Adresujemy przyczynę dolegliwości

Objawy można maskować różnymi sposobami: nieskuteczną rehabilitacją czy farmakologią. Efekt zwykle jest krótkotrwały lub związany ze stałym przyjmowaniem leków. Zawsze dążymy do znalezienia przyczyny bólu, przewlekłego zmęczenia, zmniejszenia sprawności, braku energii czy dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Uważamy, że jedynie wyeliminowanie przyczyny może trwale przyczynić się do odzyskania zdrowia.

Edukujemy podopiecznych

Kładziemy nacisk na edukację pacjentów. Zwiększenie świadomości z zakresu zmian stylu życia czy aktywności związanej z zalecanymi ćwiczeniami to element pozwalający na utrzymanie długofalowych efektów współpracy. Podopiecznych zachęcamy do zaangażowania w proces odzyskania zdrowia, bo tylko takie podejście gwarantuje samodzielność i niezależność w długiej perspektywie.

Podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku

Mimo podobnych objawów czy schorzeń, każdy z nas prowadzi inną aktywność życiową, co jest związane z innymi obciążeniami czy dolegliwościami towarzyszącymi. Biorąc pod uwagę te aspekty jesteśmy w stanie ustalić skuteczne i specyficzne zalecenia „skrojone na miarę”.

Pomagamy szybko i efektywnie

Nasze holistyczne podejście pozwala na szybką obserwację efektów terapii, która jest skuteczna również w dłuższej perspektywie czasu. Zarówno indywidualne podejście do każdego przypadku, edukacja podopiecznych jak i działanie przyczynowe pozwalają na możliwie krótką współpracę przy zachowaniu bezpieczeństwa podopiecznych.