Opinie

Starsze opinie
STANISŁAW P.

(niedziela, 21 maj 2017 12:15)

Serdecznie polecam pana Arka,

5 zabiegów i mój odcinek szyjny kręgosłupa powrócił do pełnej sprawności. Jeszcze raz dziękuje i polecam.

 

Monika Rejko

(środa, 10 maj 2017 14:32)

Jestem po rehabilitacji kręgosłupa u pana Arkadiusza. Na rehabilitację chodziłam w styczniu- teraz jest maj i od tamtej pory nie wiem co to jest ból, pan Arekbardzomi pomógł a zanim trafiłam do niego to nikt nie potrafił mi pomóc tak jak on, dziękuje bardzo no i oczywiście bardzo mocno polecam jego usługi.

 

Iwona Trzycińska

(czwartek, 13 kwiecień 2017 18:49)

Po nieprzespanych kilkudziesięciu nocach, zwiedzeniu gabinetów neurologów i ortopedów trafiłam do gabinetu Pana Arka Szleszyńskiego. Pomimo młodego wieku jestnajlepszym fizjoterapeutą w Lubinie. Potrafił zdiagnozować i uśmierzyć mój ból po jednej wizycie, niestety lekarzom się to nie udało. Miałam dwie odrębne diagnozy dotyczące moich komplikacji i powypadkowych m.in. drętwienie, mrowienie ręki, promieniujący ból do barku. Nie pomagały żadne środki przeciwbólowe ogólnodostępne, oraz wypisywane przez specjalistów. Przez zastosowaną odpowiednią rehabilitację Pana Arka i nastawinie mojego odcinka szyjnego kręgosłupa w końcu śpię bez bólu. Z całego serca polecam każdemu kto ma jakiekolwiek dolegliwości mięśniowo stawowe do odwiedzenia gabinetu Pana Arka. Iwona Trzycińska ps. Panie Arku jeszcze raz dziękuje za spokojny sen.

 

Adam C.

(środa, 12 kwiecień 2017 20:50)

Zdecydowanie polecam Arka. Trafiłam do niego z bólami karku, a po serii pięciu zabiegów ustąpił nie tylko ból karku, ale też szyi i ramion. Świetny w swoim fachu – w razie potrzeby doradzi, wytłumaczy, porozmawia, zaleci odpowiednie ćwiczenia i ustali plan działania. Zależy mu na efektach i na zadowoleniu pacjenta.

Mirosław J.

(wtorek, 28 marzec 2017 21:00)

W 100% polecam. Trafiłem doPana Arkadiusza z tzw. Wypadnietym dyskiem o odcinku szyjnym. Dosłownie chodziłem  z bólu po ścianach. Na pierwszej wizycie po krótkim badaniu było wiadomo w którym miejscu jest problem i został zalecony pakiet wizyt z odpowiednią dobraną terapią. Już po pierwszym zabiegu dolegliwości bólowe zredukowały się o ponad połowe. Z każdą kolejną wizytą było coraz lepiej. Jestem po cyklu pięciu zabiegów i z każdym dniem jestem corazbliżej powrotu do pełni zdrowia. Pan Arkadiusz zalecił mi odpowiednie ćwiczenia oraz określił w jaki sposób wracać do aktywności fizycznej aby ustrzec się odnowienia kontuzji. Dzięki temu że trafiłem do Pana Arkadiusza czas mojego leczenia skrócił się znacząco i już po tygodniu mogłem odstawić leki przeciwbólowe. Jest osobą znającą się na swoim fachu i jeśli macie jakie kolwiek problemy przy których zabiegi fizjoterapeutyczne mogą pomóc nie wahajcie się ani chwili i odwiedźcie gabinet Pana Arkadiusza.

 

Arek B.

(środa, 15 marzec 2017 13:37)

Arej jest dobrym w tym co robi. Cały czas się kształc, aby jak najlepiej pomóc pacjentowi. Jest przy tym bardzo miły i otwarty na ludzi. Polecam jego usługi

 

Anna M. Polkowice

(niedziela, 12 marzec 2017 19:12)

Trafiłam do Pana Arka z bólem kręgosłupa i nogi. Trafiona diagnoza i po rehabilitacjach znaczna poprawa. Jest ok. Polecam gabinet. Pan Arekma podejście do pacjenta. Pozdrawiam

 

Iwona Pachura

(środa, 22 luty 2017 21.35)

Po długich miesiącach życia w bólu mogę w końcu funkcjonować dzięki zaledwie kilku zabiegom wykonanym przez Pana Arka. Zmiany zwyrodnieniowe, kilka przepuklin w odcinku szyjnym doprowadziłydo tego, że trzymanie zwykłego długopisu było dla mnie lada wyzwaniem. Mam nadzieje, że dzięki ćwiczeniom jakie wskazał mi Pan Arek utrzymam dobrą kondycję i na długo zapomnę o tym co przeszłam. Fachowiec i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

 

Iga P.

(niedziela, 05 luty 2017 12:48)

Rehabilitacja w gabinecie Pana Arka to trafiona inwestycja w przywrócenie sprawności ruchowej. Po trzech miesiącach martwienia się problemem z kolanem podjęłam rehabilitację- już trzeci dzień cieszę się pełną sprawnością kolana. Teraz dziękuje.

 

Dariusz F

(środa, 01. Luty 2017 08:08)

Zgłosiłem się do Pan Arka z objawami rwy kulszowej. Czyli ból w lewym pośladku i nodzę. Wcześniej byłem u neurologa gdzie otrzymałem zastrzyki które mi nic nie pomogły. Dopiero po rehabilitacji u pana Arka odczułem wyraźną poprawę. Wykonuje w domu ćwiczenia przez niego zalecone ktore przynoszą dodatkowyefekt. Zdecydowanie polecam.

Przemek Polkowice

(sobota, 28 styczeń 2017 09:19)

Jest na prawdę profesjonalnym rehabilitantem!! Polecam wszystkim. Mnie naprawił w tydzień a po dwóch mogłem wrócić do treningów. Arek dzięki wielkie i sorki że tak późno ta opinia!

 

Karolina Łuczyńska

(piątek, 13 styczeń 2017 17:30)

Gorąco polecam Pana Arka. Trafiłam do niego z bólem lędźwi . Już popierwszej wizycie, na której nastawił mi kręgosłup poczułam ogromną ulgę. Bardzo dziękuje za profesjonalne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam, ogrmną wiedza, miła atmosfera i pełen profesjonalizm.

 

Beata C.

(niedziela, 01 styczeń 2017 14:57)

Wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem polecam Pana Arkadiusza, który jest profesjonalistą w tym co robi. Po pięciu wizytach zapomniałam o bólu kręgosłupa szyjnego. Jest człowiekiem miłym, kulturalnym, otwartym na problemy pacjentów.

 

Wiesław Samul

(sobota, 31 grudzień 2016 21:39)

Wystarczyły cztery zabiegi, a ja już zapomniałem o bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Świetny specjalista, bardzo miły, uczciwy, punktualny. Każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy z kręgosłupem polecam wizytę u p Arka

 

Grażyna

(środa, 14 grudzień 2016 07:07)

Do gabinetu Pana Arka trafiłam z bólem odcinka szyjnego kręgosłupa. Dzięki odpowiednio dobranych zabiegom bóle w znacznym stopniu ustąpiły. Ponadto ćwiczenia, które Pan Arek zadał do wykonywania umożliwiają mi radzenie sobie z bólem w czasie dużego obciążenia kręgosłupa wynikającego z pracy biurowej przy komputerze. Na uwagę zasługują wysokie umiejętności Pana Arka, indywidyalnego podejście do pacjenta oraz zaangażowanie aby pomóc pacjentowi, co jest bardzo rzadko spotykane w obecnej służbie zdrowia.

 

Renata Szpaczek

(środa, 16 listopad 2016 16:47)

Po wizycie u p. Arka zapomina się co to ból kręgosłupa, pełny profesjonalista i otwarty na problemy pacjentów, U mnie w trakcie wizyt kontuzja kolana, wyleczona jeszcze w ten sam dzień, mogłam sppkojnie chodzić bez bólu, a więc gorąco polecam gabinet cierpiącym.

 

Olga Nowak

(wtorek, 25 października 2016 16:48)

Po miesięcznej rehabilitacji trafiłam do Pana Arka z ostrogą piętową, wystarczyło 5 zabiegów i wracam do pełnej sprawności. Dziękuje bardzo, pocelam

 

Jolanta Książek

(środa, 21 wrzesień 2016 20:22)

Do p. Arka trafiłam z bólem pięt, już po pierwszej wizycie czułam się lepiej, po 6 wizytach czuję się znajomicie. Polecam wszystkim p. Arkadiusza

Witold P

(sobota, 03 wrzesień 2016 12:10)

Tak wiele wpisów o efektach pracy Pana Arkadiusza ja tylko mogę potwierdzić. Po 5 wizytach bez jakichkolwiek leków mój kręgosłup przestał mi dokuczać. Poza tym kilturalny i miły gość.

 

Aneta Fijoł

(niedziela, 07 sierpień 2016 13:40)

Witam trafiłam do Pana Arka z bólem kręgosłupa części lędźwiowego i rwy kulszowej, miałam takie bóle że ciężki mi było z łóżka wstać przeprowadzona profesjonalna rehabilitacja i zabiegi bardzo mi pomogły. Dziękuje koleżance że mi poleciłą Pana Arka i ja polecam innym.

 

Mariola Wisłocka

(środa, 20 lipiec 2016 16:04)

Bardzo polecam. Traiłam do Pana Arka z bólem ledźwi i bólem kręgosłupa po nastawieniu i masażach poczułam ulgę a z kolejnymi ustąpił ból. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam, bo warto.

 

Paweł Świderski

(wtorek, 12 lipiec 2016 14:07)

Polecam! Człowiek bardzo konkretny! Nie traktuje pacjenta jako chodzący portfel. Jak mówi że naprawi to naprawi i mój kręgosłup nastawił a nie mogłem chodzić po przepuklinie 6 mm nie dawała mi spokoju. Wystarczyło kilka wizyt i znowu chodzę bez problemów. Dzięki Arek

 

Tomek Suchiwacki

(poniedziałek, 04 lipiec 2016 17:50)

Tomek

Trafiłem do p. Arkadiusza z bólem karku! Już po pierwszej wizycie p. Arek nastawił kręgi czyłem ogromną poprawę!!! Obecnie jestem po 5 wizytach ból ustąpił całkowice!!!! Gorąco polecam, pełen profesjonalizm!!!

 

Emila

(poniedziałek, 13 czerwiec  2016 21:51)

Nastawienie kręgosłupa lędźwiowego. Niefortunnie podniosłam mojego syna i poczułam ból w ktęgosłupie, jednocześnie utrudniającu miporuszanie. Trafiłam do Pana Arkadiusza z polecenie znajomych oraz mojego taty. Byłam zaskoczona miłym i profesjonalnym podejściem bo na pierwszej wizycie na której nastawił mi kręgosłup było lepiej. Kolejne wizyty pozwoliłumi wrócić do formy, Szczerze polecam bo naprawdę warto.

 

Monika Utracik

(piątek, 03 czerwiec 2016 21:11)

Polecam zabiegi wykonywane przez Pana Arka. Przeprowadzona profesjonalna rehabilitacja mojego barku sprawiła, że w końcu mogę swobodnie ruszać ręką. Bardzo dziękuje za życzliwe i fachowe podejście do mojego przypadku. Pozdrawiam serdecznie.

Waldemra Brzózka

(środa, 01 czerwiec 2016 18:10)

Pana Arka polceili mi moi znajomi którym już pomógł. Do Pana Arka udałem się w celu rehabilitacji kręgosłupa, gdyż od kilkunastu lat byłem leczony na kręgosłup, po wykonaniu kilku badań i ćwiczeń Pan Arek zdiagnozował iż moje dolegliwości biorą się nie z kręgosłupa, ale z biodra i to była bardzo dobra i trafna diagnoza, po wykonaniu djęć rtg. Lekarz potwierdził to samo. Po wykonaniu kilku zabiegów na mojej nodzę, bóle ustąpiły i mogę funkcjonować i czekać na zabieg biodra. Pan Arek to: wierdza, fachowość, profesjonalizm, życzliwość, zaangażowanie w pomoc cierpiącemu człowiekowi. Polecam wszystkim zabiegi u Pana Arkadiusza Szleszyńskiego

 

MIECZYSŁAWA

(wtorek, 24 maj 2016 12:16)

Do Paa Arkadiusza zapisała mniemoja córka. Muszę stwierdzić, że ma wiedzę, urządzenia i pomysły na zastosowaniezabiegów która przynoszą ulgę w dokuczliwych bólach. Bardzo solidnie wykonuje zabiegi,a bólw  łokciu choć minęło już kilka miesięcy nie powrócił A po tabletkach wracał jak bumerang. Szczerze polecam zabiegi u pana Arkadiusza

 

Dariusz Kurowski

(poniedziałek, 16 maj 2016 11:32)

Pana Arkadiusza poleciło mi grono znajomych, którzy uzyskali pomoc i ulgę w swoich dolegliwościach. Już po pierwszej wizycie byłem przekonany o słusznej decyzji skorzystania z pomocy Pana Arkadiusza. Moje dolegliwości kręgosłupa szczególnie szyjnego szybko ustąpiły. Ponadto otrzymałem pomoc w rehabilitacji stawu skokowego, który miałem uszkodzony wiele lat temu, Zdecydowanie polecam, ogromna wiedza i pełen profesjonalizm.

 

Darek

(czwartek, 12 maj 2016 20:23)

Witam, do Pana Arkadiusza trafiłem po skręceniu stawu skokowego. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Po 5 spotkaniach mogę normalnie pracowaćm biegać. Staw skokowy jak nowy. Zabiegi są profesjonalne i prowadzone w miłej atmosferze. Pocelam

 

Daria

(środa, 11 maj 2016 12:28)

Uporczywy ból biodra zniknął właściwie po jednej wizycie. Panie Arkadiusza, serdecznie dziękuje za tak sprawną pomoc. Polecam nie zwlekaż zbyt długo z wizytą u Pana Arkadiusza. Nie ma sensu borykać się z bólem, skoro jest w naszym mieście tak dobry specjalista, który pomoże i doradzi, co zrobić, aby następnym razem uniknąć takiej kntuzji.

 

Jowita

(środa, 11 maj 2016 08:56)

Wielkie podziękowanie za pomoc i uzdrowienie mojej pięty przed dalekim wyjazdem. Polecam wszystkim Pana Arkadiusza, zawsze dstępny dla pacjenta. Profesjonalne podejście do problemu i wiedza potrafią zdziałać cuda. To już moje drugie uzdrowienie w tym gabinecie! Gorąco polecam

Paweł

(wtorek, 10 maj 2016 11:16)

Trafiłem do Pana Arka z bólem szyi i pleców.Już po pierwszej wizycie mogłem swobodnie ruszać głową. Po komplecie wizyt problem całkowicie ustąpił. Gorąco polecam wizytę w gabinecie Pana Arka. Traficie tam na kompetentnego, otwartego człowieka, który indywidualnie podejdzie do waszego problemu i skutecznie go usunie. Jescze raz POLECAM.

 

Marcin

(czwartek, 28 kwiecień 2016 12:20)

Pana Arkadiusza polecili mi moi znajomi (liczba mnoga nie jest błedem – pomógł już niejednemu). Jestem biegaczem. Przez okres zimowy(przez ok 3 miesiące) zadaniowo przygotowywałem się pod konkretne straty, które były dla mnie bardzo ważne. Pod koniec okrsu przygotowawczego, a blisko pierwszego startu, pojawił się problem z biodrem (takie były moje odczucia). Zrobiłem sobie dwa tyg, przerwy, bo ból nie ustawał (okres 3 tyg.przed startem). Na tydzień przed startem, po lekkim kontrolnym rozbieganiu problem nadaj istniał. Załamany udałem się do Pana Arka, który był moją ostatnią deską ratunku. Po wstępnej analizie i rozpoznaniu Pan Arek trafnie zdiagnozował problem (nie było tragedii jak myślałem)- zastosował odpowiedni masaż, igły i rozbijanie – pierwszy bieg zakończyłem z rekordem życiowym po przyjemnym biegu. Idąc dalej wziąłem pakiet 5 spotkań celem wyprowadzenia dolegliwości na prostą. Co się póxniej okazało na kolejne spotkanie przychodziłem z innymi dolegliwościami, które pojawiały się znikąd w trakcie kolejnych treningów, a mocno przeszkadzały w konynułowaniu treningów i startów w koljenych zawodach (a grafik miałem napięty- prawie co weekend start). Dolegliwości każde z innej beczki. Za każdym razem diagnoza 100% trafna. Pomo na wizycie przynosząca odczuwalne rezultaty-zawsze przekazanie wskazówek co robić, jak ćwiczyć itd.żeby unikać takich rzeczy. Dzięki Panu Arkowi mogłem wystartować w biegach, wyniki byłymega zadowalające i dodatkowo wiem, co, jak i dlaczego robić, żeby uniknąć dolegliwości biegaczy. Z czystym sumieniem polecam Pana Arkadiusza za fachową opiekę, mega pozytywną atmosferę, szczerość i bardzo duża wiedzę. 100% skuteczność przy mega pozytywnej atmosferze oraz przekazanie cennych wskazówek do treningów.

 

Barbara Teraz

(niedziela, 24 kwieceń 2016 19:33)

Witam do Pana Arkadiusza zgłosiłam się po 8 miesiącach od momentu gdy lekarze specjaliści stwierdzili u mnie 1 cm kręgozmyk. Stwierdzono że nie mogę ćwiczyć muszę się oszczędzać. Byłam już zmęczona tą bezsilnością. A tu zaskoczenie samo podejście pana Arkadiusza do mojego problemu i nie skupienie się jedynie na moim kręgozmyku. Przeanalizował stan mojego kręgosłupa.Proponując mi ruch który nie powinien mi zaskodzić . Wybrałam 5 zabiegów u Pana Arkadiusza. Obecnie zaczynam powoli swoją aktywność fizyczną. Jestem w kontakcie ze swoim rehabilitantem i to jest na prawdę ważne czujć opiękę nie tylko na wizycie ale i po. Pan Arkadiusz służy radą. Dziękuje

 

Asia P.

(czwartek, 21 kwiecień 2016 07:54)

Polecam wszystkim, którzy potrzebują z ich życia zniknął ból. Bolący bark i ramię oraz problem z odcinkiem szyjnym kręgosłupa zniknęłu. Wielkie dzięki Arek jesteś naprawdę mistrzem w tym co robisz!

Paweł

(środa, 06 kwiecień 2016 21:14)

Od ponad roku miałem poważny problem z barkiem przez który byłem zmuszony porzucić treningi. Szukałem pomocy u różnych lekarzy, kręgarze, prześwietlenia, usg i wizyty u ortopedów nie pomagały w najmniejszym stopniu. Wszystko się zmieniło odkąd znajomy polecił mi Pana Arka i zdecydowałem się umówić do niego na wizytę czego nie żałuje, bo już po pierwszej wizycie poczułem efekt! Gdy inni lekarze nie radzili sobie z moim przypadkiem przez ponad rok to Pan Arek poradził sobie z nim w 4 wizyty! Międzyczasie w pracy miałem wypadek i chirurg postawił diagnozę kręcza lewostronnego. Głowę miałem pochyloną maksymalnie w lewo i nie mogłm jej wyprostować, jednak dzięki Panu Arkowi już po 1 wizycie mogłem wyprostować szyję, a po 2 wizycie bóle i ograniczenia ruchowe całkowicie zniknęły! Podsumowując – GORĄCO POLECAM pana Arka, rewelacyjny specjalista z ogromnymi ambicjami w kierunku włąsnego rozwoju, osoba która interesuje przede wszystkim zdrowie pacjenta a nie jego pieniądze!

 

Katarzyna Skórczyńska

(wtorek, 05 kwiecień 2016 06:31)

Bardzo mocno polecam! Trafiłam do Pana Arka ze zdiagnozowaną dyskpatią w odcinku lędzwiowym. Do gabinetu weszłam zgięta w pól i już po pierwszej wizycie wyszłam wyprostowana, a dolegliwości bólowe niemal od razu ustąpiłu. Raz jeszcze szczerze polecam!

 

Marcin

(poniedziałek, 14 marzec 2016 20:38)

Bardzo polecam pana Arka. Niespotykane szczery, pomocny i uczciwy człowiek, a do tego świetny specjalista, który ciągle stara się rozwijać. Terapia u niego to gwarancja skuteczności lub- jeśli problem nie jest z niego dziedziny- szczrości, nie naciągania na jakiekolwiek koszty i pomocy w znalezieniu odpowiedniego specjalisty do daleszego leczenia. W lubinie absolutnie najlepsze, polecam.

 

Agnieszka

(wtorek, 08 marzec 2016 17:15)

Polecam zabiegi wykonywane przez Pana Arkadiusza. Niemal przez całe dorsłe życie korzystałam z masaży ale te u Pana Arka są najbardziej profesjonalne ze wszystkich. Nie masuje i nie stouje zabiegów bez dokładnego wywiadu, celnie trafia w miejsce bolesne i dopasowuje metody do schorzenia. Miałam dolegliwości bólu w barkach i karku – zabiegi igłami, falą uderzeniową, manualne uciski oraz nstawienie 1 żebra spowodowały, że już nie cierpię! Panie Arku, dziękuje za pomoc

 

Dorota

(środa, 24 luty 2016 07:31)

Polecam wszystkim rehabilitacje u Pana Arkadiusza. Niewyzkle miły człowiek, słuchający pacjentów oraz profesjonalistą. Do Pana Arkadiusza trafiłam dzięki poleceniu mojej znajomej. Od dłuższego czasu doskwierał mi ból kręgosłupa odcinka szyjnego oraz obręczy barkowej. W moim przypadku nie wszystko poszło gładko, ale pan Arkadiusz umiejętnie opanował moje dolegliwości. Jest zawsze dostępny dla pacjenta – co jest bardzo ważne. Panie Arkadiuszu – bardzo dziękuje, ćwiczę systematycznie szufladę oraz ramiona nie było żadnych dolegliwości po masażu.

Artur L.

(niedziela, 14 luty 2016 20:11)

Polecam wszystkim potrzebującym!!! Do Pana Arka trafiłem z utrzymującym się bólem po rekonstrukcji więzozrostu barkowo-obojczykowego i stabilizacji obojczyka. Po pierwszej wizycie Pan Arek dobrał odpowiednie metody – bardzo szeroki wachlarz – najnowocześniejsze metody i pełen profesjonalizm. Po trzech wizytach pływałem już bez bólu a po zakończonym pakiecie stan barku pozwolił mi już na podejmowanie nowych wyzwań siłowych – bez bólu!!! Warto zaufać profesjonaliście, jakim z pewnościa jest Pan Arek!!!

 

Jaro S.

(środa, 10 luty 2016 21:30)

Medycyna konwencjonalna zawiodła mnie na całym froncie, a jedyynym skutecznym w walce z bólem generałem został pan Arek. Dziękuje i polecam.

 

Bogusława Z.

(środa, 10 luty 2016 09:08)

Szczerze polecam rehabilitacje Pana Arka. Do gabinetu trafiłam z bólem barku i kręgosłupa szyjnego. Przemiły człowiek w bardzo przyjaznej atmosferze usunął wszystkie dolegliwości, wykorzystując swoje umiejętności poprarte ogromną wiedzą, profesjonalizmem oraz zpleczem sprzetowym. Ambitny młody rehabilitant, którego celem jest pomóc pacjentowi. Maksymalnie zaangażowany w to co robi. Chętnie odpowiada na wsyzstkie pytania i fotowy do udzielenia informacji dodatkowych telefonicznie pomógł również mojej córce, która awaryjnie korzystała z jego pomocy przy ustawieniu kręgosłupa. Jestem bardzo wdzięczna i bardzo dziękuje za pomoc polecam zdecydowanie, a nawet zachęcam do skorzystania z jego usług.

 

Beata B.

(środa, 27 styczeń 2016 01:42)

Mój problem z kręgosłupem lędźwiowym zaczął się w 2011 e. Mimio że szukałam pomocy u różnych specjalistów, pogłębiał się. Boleśnie! W grudniu 2015 r. Trafiłam do gabinetu p. Arka. Znalazłam tu niewątpliwie dwie rzeczy. Pierwsza to profesjonalizm już po jednej wizycie pewne bóle ustąpiłu całkowicie, a kolejne wizyty sprawiały, że czułam się lepiej, Można z pełnym zaufaniem oddać się w ręce p. Arka. Stosuje on różne metody, ae nie trzeba bać się, nawet jeśli coś wygląda groźnie, bo nie jest! Gruda rzecz, która znalazłam to wspaniała atmosfera. P. Arek stwarza ja swoim poczuciem humoru i tym, jak traktuje pacjenta. Dla mnie to rzecz równie ważna, jak profesjonalizm. Może nawet ważniejsza. Teraz, po zakończonych wizytacj, staram się pamiętać o tym, co mówił p. Arek i wykonywać ćwiczenia, które mi dobrał. A na koniec tylko dwa słowa: ZDECYDOWANIE POLECAM!

 

Marek K.

(poniedziałek, 25 styczeń 2016 15:46)

Witam. Do Pana Arka zgłosiłam się z bólem ramienia, ręki i odrętwieniem dłoni. Już po pierwszej wizycie były efekty, a pokilku wizytach ból całkowicie minął. Sprawność ręki powróciła w 100%. Bardzo dziękuje i serdecznie polecam rehabilitacje u Pana Arka.

 

Cecylia W.

(czwartek, 14 styczeń 201 13:21)

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jego diagnoza zosgała potwierdzona przez lekarza ortopedę i chirurga. Zabiegi bardzo pomogły i ból zniknął. Bardzo polecam i dziękuje

Adam Ś.

(środa, 13 styczeń 2016 21:37)

Pan Arek mi bardzo pomógł.

Jestem osobtą niepełnisprawną po wypadku w pracy – poruszam się w protezie podudzia prawej nogi. Doskwierały mi liczne bóle pleców (odcinek szyjny, piersiowy, lędźwiowy). Podchodzi do swojej pracy profesjonalnie. Potrafi słuchać i dobiera rodzaj terapii do potrzeb pacjenta. Cierpiliwie tłumaczył mi, jak będzie postępował, jak to wpływa na moja postawę oraz co powinienen robić, by bóle pleców nie wracały. Jest rzetelny i uczciwy. Polecam wizytę każdemu, komu doskwierają bóle pleców i inne schorzenia. Serdecznie polecam

 

Kamil K.

(wtorek, 12 styczeń 2016 22:42)

Do Pana Arkadiusza trafiłem z ostrym bólem kręgosłupa w odcinku krzyżowym, który męczył mnie od miesiąca, a wcześniej przewlekłe od ponad roku. Nic nie pomagało, a lekarze z naszej kochanej służby zdrowia potrafiły jedynie faszerować organizm tabletkami przeciwbólowymi i rozluźniającymi. Nic oczywiście nie pomagało. Inny specjalista z dziedziny fizjoterapii róznież nie potrafił pomóc. Powoli ręce opadały. Szukałem dalej i trafiłem na stronę internetową Pana Arkadiusza. Po pierwszym kontakcie telefonicznym i dokładnym omówieniu objawów Pan Arkadiusz już podczas rozmowy dokonał wstępnej diagnozy. Po nieudanych próbach pomocy przez innych specjalistów, z powodu braku zaufania byłem zdecydowany się na rezonans magnetyczny, który oczywiście musiałem wykonać prywatnie. Pan Arkadiusz próbował mnie odwieźć od tej decyzji, twierdzać, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Uparłem się oczywiście wyszło, że miał rację – jego diagnoza w 100% się potwierdziła. Po pierwszej wizycie i wykonaniu terapii manualnej prze Pana Arkadiusza natychmiastowy efekt w postaci redukcji bóli po 75% bólu mniej! Po pięciu wizytach 100% poprawa. Teraz ozostaje tylko ćwiczyć zgodnie z zaleceniami. Co mogę więcej napisać… młody, ambitny, zdoln człowiek, któremu się po prostu chce i który stawia sobie tylko jeden cel – pomóc pacjentowi! Dobre wyposażenie gabinetu i duża wiedza przekłada się na doskonałe rezultaty. Poza terapią manualną i rehabilitacją sprzętową doskonały masaż! Będę wpadał na taki raz w mieśiący i plecy jak nowe! Panie Arkadiuszu oby jak najdłużej z nami w Lubinie

 

Paweł Kordylewicz

(wtorek, 15 styczeń 2016 13:17)

Wielkie podziękowania za pomoc i uzdrowienia w ostatnich dniach przed galą FEN 10. To co udało Ci się zrobić w ostatnich dniach przed galą z moim przemeczonym przygotowaniami ciałem graniczyło z cudem. Pozdrawiam Paweł Kordylewicz

 

Tomasz P

(wtorek, 15 grudzień 2015 19:50)

Do Pana Arka trafiłem z polecenia znajomego. Ból dolnej częśći kręgosłupa przechodził już nawet w lewą nogę. Po pierwszej wizycie ból ustąpił w dużej części. A po 3 wizycie bólu już praktycznie nie było. Na 5 spotkaniu pan Arek zajął się jeszcze moim łokciem bo z plecami nie było już co robić. Gorąco polecam bo naprawdę warto pozbyć się bólu w tak krótkim czasie.

Andrzej I.

(poniedziałek, 14. grudzień 2015 20:38)

Witam, długi czas borykałem się z bólem kręgosłupa-odcinek lędźwiowy (skrzywienie miednicy i wypuklina) ucisk utrudniał mi funkcjonowanie, różni lekarze diagnozowali wypisywali leki, rehabilitacje które nie dawały skutków. Po kilku wizytach u pana Arkadiusza ból i dolegliwości ustały. Pełen profesjonalizm!!! „ rzeczy nie możliwe dla innych robi od ręki, na cuda trzeba poczekać kilka wizyt”…

 

Wojciech Ostański

(czwartek, 03. grudzień 2015 09:16)

Witam, dwa lata chodziłem z naderwanym wiązadłem bicepsa. Próbowałem u lekarzy, w znanych Lubińskich placówkach rehabilitacji, byłem u kilku masażystów , nic to nie dało. Na szczęście przez przypadek do Pana Arka. Pięć wizyt: terapia manualna, igły, fizykoterapia i jak ręką odjął. Nowoczesny sprzęt w połączeniu z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem do problemu potrafią zdziałać cuda. Dziękuję. Będę Pana wychwalał po wsystkich „Odpustach”

 

Łukasz G

(poniedziałek, 16. Listopad 2015 21:30)

Witam, do Pana Arka trafiłem z wielkim bólem barku. Po pierwszej wizycie odczuwałem poprawę, gdyż nie odczuwałem już bólu barku w pracy, oraz mogłem normalnie funkcjonować. Szczerze polecam i pozdrawiam

 

Rysiek

(piątek, 30. Październik 2015 20:49)

Witam, kilka lat temu miałem wypadek w pracy, spadła mi na plecy półka kamienna czego skutki odczuwam do dziś (wypukliny, przepukliny). Do p.Arka trafiłem z polecenia lekarza rodzinnego z b. silnym bólem, dużym wyzwaniem było dla mnie związać buta, czy założyć skarpetki-skutek rwy udowej. Już 1. Wizyta wystarczyła aby przestał być to problem tak jak mówi p. Arek jeżeli pierwsza wizyta nie przynosi poprawy nie pomaga. Mi pomógł za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miła fachowa opieka, pełen profesjonalizm i co najważniejsze nie siedzi na laurach tylko stara się cały czas podnosić swoje kwalifikacje, szczerze polecam i pozdrawiam.

 

Łukasz S

(piątek, 30 październik 2015 13:33)

Do Pana Arka trafiłem z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Po badaniu okazało się że to skutek wcześniejszego urazu. Co za tym szło miednica była przestawiona i jedną noga krótsza od drugiej. Po kilku wizyta udało się wszystko przywórić do normy, a dolegliwości z tym związane ustąpiły. Gorąco polecam. Zabiegi przeprowadzone w miłej atmosferze. Profesjonalista, godny zaufania

Jowita S.

(piątek, 30 październik 2015 09:27)

Gorąco polecam P.Arka. Do gabinetu trafiłam z bólem szyi, drętwiejącą lewą ręką. Po kilku wizytach terapii ból ustał. Wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Pan Arkadiusz to profesjonalista w swojej dziedzinie. POLECAM!!!!!!

 

Szymon P

(piątek, 23. Październik 2015 21:05)

Do Pana Arka trafiłem we wrześniu. Stan po plastyce „Z” pasma biodrowo-piszczelowego w 1999 roku. Napięcie powięzi było bardzo dokuczliwe (notoryczne skurcze, uczucie pieczenia uda, ból, często nieprzespane noce). W tej chwili jestem po 10 zabiegach u Pana Arka i przyznam, że dzięki jego fachowości wróciłem do normalnego życia, bez bólu? Zdecydowanie polecam. Człowiek uczciwy, szczerze przedstawia swój punkt widzenia odnośnie planu rehbilitacji. Warty zaufania i godny polecenia?

 

Damian K.

(środa, 14 październik 2015 11:45)

Borykałem się z uporczywym bólem szyi od 4 lat. Po zaledwie 5 wizytach stosowania terapii manualnej, igłoterapii, fali uderzeniowej i prądów do tej pory cieszę się dobrym zdrowiem. Pan Arkadiusz to prawdziwy magik wśród fizjoterapeutów. Zabiegi są profesjonalne i prowadzone w miłej atmosferze. Polecam ?

 

Justyna D.

(poniedziałek, 12. Październik 2015 16:03)

Trafiłam do p.Arkadiusza z uporczywym bólem, gdzie nawet farmaceutyki nie pomagały, po terapii manualnej czuję się rewelacyjnie. P. Arek to prawdziwy specjalista. Gorąco POLECAM

 

Jarosław S.

(sobota, 10 październik 2015 16:04)

Polecam P. Arkadiusz jest najlepszy w swoim fachu. Od lat borykam się z bólem kręgosłupa a w ostatnim czasie wykryto 3 wypukliny w tym jedna na rdzeniu. Trafiłem do p.Arka jak w pewnym momencie złapał mnie taki ból ze nie mogłem podnieść się z ziemi. Nie pomagały tabletki ani zastrzyki i wtedy poratował mnie P.Arek! jego terapia okazała się bardzo pomocna. Jak najbardziej POLECAM!!

Dawid Dalidowicz

(czwartek, 08 październik 2015 20:42)

Witam, miałem problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa, po terapii manualnej u Pana Arka wreszcie stanąłem na nogi, mega ulga w bólach, miło i fachowo, naprawdę polecam każdemu z problemami ruchowymi. POLECAM!!!

 

Paulina R….r

(sobota, 03. październik 2015 22:19)

Gorąco polecam każdemu terapię manualną w gabinecie p. Arkadiusza. Świetna atmosfera i pożądane wyniki terapii z pewnością sprawią, że kiedyś znów zwrócę się o pomoc do tego specjlisty, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Otwarty, kontaktowy, a przy tym profesjonalny fizjoterapeuta, który bardzo dba o pacjenta. POLECAM

 

Agnieszka Łukasiewicz

(sobota, 03. październik 2015 06:44)

Gorąco polecam P. Arka. Wybitny specjalista pomógł mi w bólu kolana który miałem od kilku lat. Wspaniały młody uzdolniony człowiek jedyny taki w Lubinie…Polecam. Dziękuję za pomoc …..

 

Katarzyna Drelich

(sobota, 26 wrzesień 2015 09:26)

Najlepszy specjalista, bardzo pomógł mojej mamie. Polecam wizyty w gabinecie!

 

Elżbieta B.

(piątek, 25 wrzesień 2015 08:45)

Pan Arek jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie ze wszystkimi z jakimi miałam w życiu do czynienia. Przez wiele lat borykałam się z bólami barku i kręgosłupa szyjnego, a także ledwo chodziłam z uwagi na zniszczone kolana. Dzięki Pannu Arkadiuszowi mogę chodzić na spacery i po schodach oraz swobodnie ruszać głową, co wcześniej było niemożliwe. Jego terapia jest bardzo skuteczna. Widac, że Pan Arek ma powołanie do „naprawiania ludzi”, swoją pasję popiera olbrzymią wiedzą o ludzkim ciele oraz życzliwością do pacjenta. Gorąco polecam i dziękuję!!!

 

Danuta Szczep

(środa, 16 wrzesień 2015 11:26)

Niesamowite przeżycia – salon masażu godny polecenia – bolało wcześniej a po 6-iu wizytach ulga niewiarygodna. Bardzo polecam

Emilia

(poniedziałek, 31 sierpień 2015 15:50)

Ja również trafiłam do P.Arka przez internet z bólem kręgosłupa szyjnego i szumem w lewym uchu. Już po 1 wizycie ból zmniejszył się, a po trzeciej zniknął szum w uchu. To młody, szczery człowiek i na dodatek profesjonalista. POLECAM

 

Robert Borys

(poniedziałek, 24 sierpień 2015 16:44)

Witam. Mój przypadek zaczął się pod koniec kwietnia 2015, bolał mnie kręgosłup lędźwiowy, byłem leczony przez lekarza rodzinnego do 13 maja, wtedy stan się pogorszył, karetka i trafiłem do szpitala w Lubinie na oddział chirurgiczno-urazowy. Byłem tam do 19 maja, stan bez zmian i przewieźli mnie do Legnicy na oddział neurologiczny, zrobili wszystkie badania i przebywałem tam do 26 maja. Wypisali, a mój stan był taki, że mogłem tylko siedzieć (leżeć nie – straszny ból) oczywiście na przeciwbólowych lekach. Zalecili rehabilitację, szukałem dobrego rehabilitanta i tak 22 czerwca trafiłem do p.Arka, który zapoznał się z moimi wynikami ze szpitala i zgodził się mną zająć (dodam ze w innym gabinecie rehabilitant bał się mnie dotknąć po przeczytaniu wyników). Zacząłem rehabilitację, z po 2 zabiegu mój stan zaczął się poprawiać, czułem się lepiej a po 5 stan poprawił się o 70%.Chodzenie było coraz lepsze, mogłem wyjść z psem czy wsiąść do auta a wcześniej nie bardzo. Wykupiłem 10 zabiegów, zakończyłem je 14 sierpnia. Mój stan tak się poprawił, że wróciłem do pracy, nie biorę leków przeciwbólowych, śpię w pozycji leżącej (wcześniej półsiedzącej). /jestem bardzo zadowolony, rehabilitacja była bardzo dobra, siniaki o tym świadczyły ale najważniejsze są wyniki. Z czystym sumieniem polecam tego pana a wiem co mówie. Polecam

 

Grzego

(czwartek, 20 sierpień 2015 17:50)

Arek to fantastyczny rehabilitant i masażysta. Profesjonalista z ogromną wiedzą i genialnym podejściem do klient.

 

Irena

(czwartek, 20 sierpień 2015 17:24)

Trafiłam do p. Arka z paroletnim bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Już po jednym zabiegu odczułam dużą poprawę. Gorąco polecam p. Arka.

 

Alicja R.

(wtorek, 18 sierpień 2015 20:28)

Od trzech lat cierpiałam na ból w kręgosłupie piersiowym i lędźwiowym, w lipcu 2015 roku trafiłam do gabinetu pana Arkadiusza, który swoimi rękoma w moim przypadku uczynił cud, w końcu mogę normalnie pracować, chodzić bez trzymania się za plecy. Szczerze polecam!

Dominik D.

(piątek, 26 czerwiec 2015 13:40)

Zdecydowanie polecam! Trafiłem do Pana Arka z bólem karku, drętwiejącą lewą ręką oraz bólem lędźwi. Po paru wizytach nie było po tym śladu! Wróciłem do normalnego funkcjonowania. Polecam!

 

ŁUKASZ Z

(wtorek, 23 czerwiec 2015 09:28)

NIE POLECAM NIE POLECAM ZDECYDOWANIE WIZYT U KOGOŚ INNEGO PROFESJONALNY ORAZ FACHOWA POMOC FIZJOTERAPEŁTY. TERAPIA MANUALNA ORAZ IGŁY !!

 

Joanna

(poniedziałek, 15 czerwiec 2015 10:56)

Atmosfera i profesjonalność jaką gwarantuje pan Arek, to uważam coś czego nie uświadczy się nigdzie. Wszędzie gdzie nie trafiłam albo leki albo zlewanie problemu. Do Pana Arka trafiłam po pochwałach znajomego i dobrze się stało. Jest profesjonalnym, znającym się na rzeczy i pełnym werwy facetem. Mimo, iż ma ogrom wiedzy nadal się dokształca. U mnie jest przewlekły problem z kręgami szyjnymi. Trafiłam z bólami karku, łopatki, żuchwy i co za tym idzie głowy. Po dwóch wizytach ból zmniejszył się bardzo. Cały ból masażu idzie wytrzymać, bo terapia rzeczywiście pomaga. Dziękuje za pomoc i gorąco polecam!

 

Teres F.

(sobota, 13 czerwiec 2015 21:31)

Panie ARKU dziękuję ślicznie za rehabilitacje. Od 3 lat odczuwałam ból w okolicy uda i kolana prawej nogi. Miałam problem z chodzeniem na dłuższy spacer, gdyż drętwiała i bolała noga. Zabiegi P. Arka okazały się skuteczne. Polecam rehabilitację u P. Arka

Piotr Śliwiński

(wtorek, 02 czerwiec 2015 09:06)

Witam. No magik! Ten młody człowiek zna sięna rzeczy, od kilku miesięcy miałem ogromne problemu ze stawami barkowymi, nie mogłem podnieść rąk nad głowę, żeby nie wyć z bólu, po dwóch wizytach wróciłem do treningów na siłowni WOW! Dzisiaj skończyłem rehabiltację u Pana Arka, miłu i uprzjemy człowiek, powiedziałbym rachura, który na prawdę wie co robi, Można powiedzieć że postawił moje barki na nogi! Dziękuje Panie Arku.

 

Elżbieta Faluta

(czwartek, 28 maj 2015 09:57)

Witam. Do gabinetu trafiłam z bólem ramienia i ręki nawet przy zwykłym siedzeniu przy biurku czułam potworny ból żadne zastrzyki i leki nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, a tu proszę już po pierwszym zabiegu przestałam odczuwać ból. Niesamowite co Pan Arkadiusz potrafi zdziałać, zabiegi manualne i igłoterapia (nakuwanie długimi igłami). Zdecydowanie POLECAM

Agnieszka K

(poniedziałek, 25 maj 2015 10:54)

Witam. Polecam rehabilitacje u p. Arka. Pan Arek jako pierwszy poradził sobie z bólem pleców w odcinku piersiowym. Korzystałem z wizyt u wielu specjalistów ale nie było żadnego efektu.

 

Krzysztof K.

(poniedziałek, 25 maj 2015 09:54)

Polecam! Trafiłem do Pana Arka z bólem barku i pośladka. Z pośladkiem męczyłem się dwa lata, po trafnej diagnozie Pan Arek naprawił mnie po dwóch spotkaniach, zapomniałem o bólu pośladka, z barkiem jeszcze walczymy ale jest coraz lepiej.Terapia manualna, igły które dają fantastyczną poprawę!

 

Damian Ch.

(sobota, 23 maj 2015 14:52)

Do gabinetu Pana Arka trafiłem w listopadzie 2014 z drętwiejącą ręką. Byłem podczas remontu domu, a nie mogłem nawey utrzymać szpachelki w rękach. Leczenie, to nie masaż relaksacyjny! Przeżyłem ból i siniaki, ale o wszystkim zostałem wcześniej uprzedzony, Jedynie o czym nie wiedziałem to fakt, że przy masowaniu odcinka szyjnego zbiera się na wymioty, na szczęście Pan Arek szybko zareagował i mi pomógł. Cały czas byłem informowany co sięze mną dzieje i dlaczego, dodatkowo Pan Arek mówił mi, co w swoim stanie mogę robić, a czego mi nie wolno. Z wizyty na wizytę ból mijał, a ręka przestawała drętwieć. Terapia nie należała do przyjemnych, ale za to jest bardzo skuteczna. Pan Arek to bardzo symptayczny i pomocny człowiek. Serdecznie polecam i pozdrawiam

 

Marcin Zachajkiewicz

(sobota, 23 maj 2015 07:53)

Trafiłem do Pana Arkadiusza z bólem kręgosłupa w odicnku lędźwiowym oraz z problemem z mięśniami w okolicach biodrach. Po pierwszej wizycie już wiedziałem fekty. Masaż i igłoterapia przyniosły oczekiwany efekt i teraz wstaje bez bólów. Pan Arkadiusz ma bardzo dobre podejście do kilenta oraz ogromną wiedze. Panie Arkadiuszu dziękuje za pomoc oraz przydatnećwiczenia. Pozdrawiam i polecam!

 

Boże Pałucka

(czwarteki, 07 maj 2015 09:34)

Polecam gabinet p. Arkadiusz każdemu kto ma problem z kręgosłupem. Sama kilka miesięcy temu trafiłam z bólem górnegoodcinka kręgosłupa, z drętwieniem rąk itd. Po pierwszej terapii manualnej, choć bolało strasznie- ale starałam się być dziena, nie było śladu po dolegliwościach, terazbyłam na terapii igłowej prawej ręki w której odczuwałam mrowienie, aż do drętwienia włącznie nie tylko przy wysiłki, szybka p. Arka cena sytuacji, wyjaśnienie i objaśnienie co ważne sposobu terapii, nakłuwanie/ no boli/ i jest poprawa/ nie ma drętwienia Przy tym pan Arek jest bardzo sympatycznym człowiekiem znającym się na tym co robi naprawdę polecam każdemu

 

Justyna W.

(środa, 06 maj 2015 11:30)

Do Pana Arka trafiłam przypadkiem. Dokuczały mi się silne bóle głowy i karku. Po terapii (5 spotkaniach) naprawdę były świetne efekty. Pan Arkadiusz jest specjalistą, do którego warto trafić. Posiada duża wiedzę, która i tak nieustannie poszerza na szkoleniach. Jest bardzo zaangażowany w to co robi. Ma świetny kontakt z pacjentem, odpowiada na wszysgtkie zadanie pytania a do tego jest przesympatyczny. Dlatego polecm do wszystkim.

Agnieszka

(piątek, 01 maj 2015 20:52)

Lekarz stwierdził u mnie dyskopatię kręgów szyjnych i zalecił rehbailitację. Do gabinetu Pana Arka zgłosiłem się z objawem drętwiennia obu rąk. Pan Arek zastosował terapie manualną (bolesna, powstają siniaki,ale skuteczna).Już po dwóch wizytach swobodnie ruszałam szyją. Na kolejnych wizytach Pan Arek zastosował igłoterapie – drętwienie rąk ustąpiło. W sumie 6 wizyt i rezultat gwarantowany, Dziękuje i polecam!

 

Lukasz

(czwartek, 30 kwiecień 2015 21:52)

Witam, ja również trafiłem do Pana Arkadiusa z poleceniem znajomych którym wcześniej pomógł. W moim przypadku to problem z bólem kręgosłupa szyjnegooraz problemów z mięśniem na plecach.W moim przypadku to problem z bólem kręgosłupa szyjnego oraz problemów z mięśniem na plecach. Obrażenia powstał w skutek wypadku w kopalni, operacja na odcinku szyjnym przyniosła poprawę, ale daleko było do komfortu. Ciągle rehabiltacje i wizyty u różnych specjalistów spędzały już sen z oczu i wtedy trafiłem do Pana Arka. Już po pierwszej wizycie ból w plecach znikną, w moim przypadku pomogła igłoterapia. Dzis chodzę na besen, biegam górskie maratony i trenuje sztuki walki, polecam wam gabinet Pana Arkadiusza dla mnie jest to najlepszy specjalista w regionie.

 

Sylwia Reguła

(piątek, 24 kwiecień 2015 11:12)

W 100% polecam! Polecam! Polecam! Pozdrawiam serdecznie Panie Arku

 

 

Damian Bukowski

(poniedzialek, 20 kwiecień 2015 20:23)

Do gabinetu Pana Arkadiusza trafiłam z ostrym bólem w stawie kolanowym, miałem już wszlakiego rodzaju rehabilitacje, lecz nic nie pomagało.Ból odczuwałem przy prostych czynnościach jak schylanie się po coś, wstawanie z łóżka, dzięki terapii manualnej Pana Arkadusza mogę w końcu swobodnie i bez grymasu na twarzy chodzić, biegać, ćwiczyć na siłowni. Polecam wszystkim i jeszcze raz dziękuje

 

Refał Jasiński

(niedziela, 19 kwiecień 2015 20:23)

Do Pana Arka trafiłem po namowach znajomych, którzy wcześniej uzyskali skuteczną pomoc z jego rąk. W momencie, gdy odebrałem opis badania rezonansem magnetycznym mojego kręgosłupa, zacząłem już szykować się do operacji, takie bowiem zalecenia otrzymałem od lekarzy neurochirurgów których odwiedziłem. Pan Arek sprawił, że już po pierwszej wizycie, która miała miejsca podczas zwlnienia chorobowego z pracy, właśnie z powodu wielkiego bólu kręgosłupa, poczułem wielką ulgę. Już dawno nie czułem takiego komfortu, mogę normalnie funkcjonować na co dzień, zarówno w sferze pryfatnej jak i zawodowej. Dziś jestem na ukończeniu terapii w gabinecie Pana Arka i cieszę się, że do niego trafiłem. Wizja operacji odeszla w niepamięć, cieszę się dobrą kondycją, zarówno ja jak i moja rodzina. Szczerze polecam Pana Arka i jego ręce które leczą.

Ewa Piżyk

(poniedziałek, 13 kwiecień 2015 22:25)

Terapia manualna w wykonaniu P. Arka to gwarancja likwidacji bólu, który nie opuszczał mnie ani na chwilę przez ostatnie lata. Zbólem spałam, chodziłam, siedziałam itp. Terapia jest bolesna ale skuteczna – raczej nie tęskni się za palcami P. Arka ale poprawa samopoczucia jest zaskakująca. Polecam igłoterapie, która ostatecznie likwiduje napięcie mięśnie. Pozdrawiam P. Arku i jeszcze raz dziękuje

 

Lidia A

(piątek, 10 kwiecień 2015 19:09)

Do Pana Arka trafiłam z bólem stawów krzyżowo-biodrowych i kolana po kontuzji. Terapia jest wprawdzie dość bolesna, ale za to skuteczna. Po pierwszej wizycie odstawiłam leki przeciwbólowe. Pan Arek służył mi radą i pomocą rónież pomiędzy zabiegami. Zabiegi u Pana Arka dokonale sprawdził się jako terapia uzupełniająca do leczenia u lekarza sportowego i pozwoliłu mi wrócić do nomrlanej aktywności fizycznej (bieganie, siłowania). Polecam wszystkim po kontuzjach. Warto spróbować.

 

Dariusz R.

(środa, 08 kwiecień 2015 18:23)

Do gabinetu Pana Arkadiusza trafiłem z ostrym bólem karku i głowy w części potylicznej. Jestem operatorem maszyn dołowych dlatego kręgosłup mój jest narażony na uciążliwe wibracje i drgania. Już po pierwszym zabiegu odczułem wielką ulgę, a po pięciu wizytach byłem jak nwo narodzony. Polecam gabinet Pana Arka każdemu górnikowi z bolącymi plecami, a jest ich nie mało.

 

Robert W.

(poniedziałek, 06 kwiecień 2015 21:48)

Do gabinetu Pana Arka trafiłam przypadkowo. Zniechęcony wizytami u lekarzy specjalistów którzy nie potrafili mi pomóc, przeszukiwałem internet w celu znalezienia jakiegoś sposobu na pozbycie się ostrego, przewlekgłego bólu kręgosłupa w odcinku piersiowym który uniemożliwiał mi normalne życie, natrafiłem na reklamę gabinetu Pana Arka. Na pierwszej wizycie po krótkim wywiadzie i zapoznaniu się z badaniami obrazowymi diagnozą – neuralia międzyżebrowa. Najśmieszniejsze jest to że żaden z lekarze (a było ich trochę) nie wspomniał słowem o takim schorzeniu. Pan Arek zaproponował terapie powięziową oraz jak dobrze pamiętam fale uderzeniową, no i szok. Po pierwszej wizycie ból zmniejszony prawie do zera. Po ponad dwóch latach życia z bólem takie zaskoczenie, wystarczyło trafić do gabinetu na magnoliowej. Nie mogę powiedzieć złego słowa, polecam Pana Arkadiusza każdemu kto potrzebuje pomocy. Dziękue za pomoc i pozdrawiam

 

Jacek Przybysławski

(piątek, 27 marzec 2015 10:14)

Do Pana Arkadiusza skierował mnie mój znajomy, miałem ostry ból kręgosłupa w okolicy lędźwiowej, Już od pierwszego spotkania, Pan Arkadiusz wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie swoją obszerną, specjalistyczną wiedzą, pozytywnym podejściem do klienta i co bardzo sobie cenię wielkim poczuciem humoru oraz optymizmem, którym niewątpliwie zaraża i daje nadzieję na postęp w rehabilitacji. Już po pierwszej wizycie nastąpiła odczuwalna poprawa, która z kolejną wizytą była jeszcze lepsza. Ale bądźmy też szczerzy – lata zaniedbań z naszej strony, brak odpowiednich ćwiczeń, prowadzi do takich zmian w naszym ciele, że nie ma cudów rehabilitacja też musi trwać odpowiednio długo. Ale dzięki takim ludziom jak Pan Arkadiusz możemy się cieszyć powrotem do pełnej spranwości ruchowej i radości z poruszania się bez bólu, który towarzyszył nam na co dzień, a który lekceważyliśmy i doprowadziliśmy się do stanu kiedy był już nie do wytrzymania. Dziękuje Panie Arku i do następnego spotkania

Tomasz Kamiński

(środa, 25 marzec 2015 16:03)

Do Pana Arka trafiłem jakiś czas temu z kontuzją barku którą miałem niewyleczoną od ponad 13 lat. Szybko postawiona diagnoza-natychmiastowe leczenie i tak jak zapewniał Pan Arkadusz już po pierwszej wizycie odcułem niesamowitą poprawę. Obecnie jestem po całej serii i problem zniknął całkowicie. W przeciągu miesiąca wyleczona kontuzja z którą zmagałem się tule lat. Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy łącznie ze spokojnym i rzeczowym podejściem do każdego z osobna oraz bardzo dobry sprzęt do leczenia. Sumarycznie daje pozytywny wynik. Polecam bardzo serdecznie.

 

Kruszon

(wtorek, 24 marzec 2015 13:09)

Witam, rok temu miałem skręcony kark w grudniu zeszłegoroku przed zawodową walką MMA zgłosiłem się z bólem odcinka szyjnego. Pam Arek wyprowadził mi kark do stanu użytkowego, co pozwoliło na kontynuację treningów i zawalczeniu. Do tej pory Pan Arek kontroluje mój stan i dzięki niemu mogę spokojnie trenować beż bólu. Polceam Kazdemy sportowcowi!

 

Grzegorz

(wtorek, 17. marzec 2015 12:39)

Witam!!!

Dzisiaj właśnie skończyłem zabiegi w gabinecie Pana Arkadiusza i śmiało mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolony. Trafiłem z mocnym bólem odcinka szyjnego kręgosłupa i dzięki terapii

(bolesnej!!!! hahah) ale skutecznej w 100% dzisiaj już nic nie boli. Polecam wszystkim, którzy maja bóle kręgosłupa, aby skorzystali z tej terapii.

krzysiek

(sobota, 14. marzec 2015 17:31)

Polecam rehabilitację u Pana Arkadiusza,trafiłem do Niego z bólem lędzwiowym ,po dwóch zabiegach poczułem ulgę mimo iż przez trzy lata żaden lekarz specjalista od tych spraw mi nie pomógł.Po

zakończeniu całej sesji rehabilitacyjnej czuję wielką ulgę i poprawę. Dziękuję za pomoc,pozdrawiam i polecam

JUSTYNA SITNIK

(piątek, 13. marzec 2015 20:57)

Trafiłam do Pana Arkadiusza z bólem w okolicy szyi, praktycznie nie mogłam poruszać w prawo, ponadto wzmożone napięcie mięśniowe i ból prawego dźwigacza łopatki. Dowiedziałam się o tym gabinecie

właściwie z internetu i nie żałuję. To młody, energiczny, szczery i bardzo zaangażowany w swoją pracę człowiek. Wyróżnia go pełen profesjonalizm oraz doskonałe relacje z pacjentem. Od samego początku

informuje o terapii, jaką stosuje. W moim przypadku była to terapia manualna, prądy, fale uderzeniowe, nastawianie kręgosłupa szyjnego oraz oklejanie plastrami. Nie ukrywam, metoda bolesna, ale jak

się ma kilkanaście minut bólu czy nawet parę siniaków, do bólu, który towarzyszy nam przy naszych urazach. W moim przypadku częściowa ulga już po pierwszej wizycie, a potem było już tylko lepiej.

Cykl 5 zabiegów zrobił swoje. Wreszcie mogę swobodnie poruszać szyją i spać. Ogromna ulga. Polecam tego fizjoterapeutę wszystkim, którzy tego potrzebują. Pana Arkadiusza wyróżnia jeszcze jedna ważna

cecha, nie pozostawia pacjenta samemu sobie, troszczy się dzwoniąc z zapytaniem o stan zdrowia lub pisząc sms, potrafi uruchomić swoje wszelkie znajomości, żeby tylko pomóc, a nawet uczy naszych

partnerów, jak pomóc w prosty sposób piłeczką kauczukową w ramach automasażu. DZIĘKUJĘ PANIE ARKADIUSZU.

Arkadiusz Szleszyński

(czwartek, 12. marzec 2015 20:35)

Szanowny Panie Janie!

Niestety siniaki stanowią specyfikę tej skutecznej, chociaż bolesnej metody, o czym informuję każdego pacjenta przed rozpoczęciem terapii. Jeżeli po pierwszej wizycie ból nie jest zredukowany przynajmniej o 50%, rezygnuję z terapii. Biorąc pod uwagę fakt, że od początku mojej pracy tą metodą nie zdarzył się przypadek rezygnacji pacjenta w wyniku braku efektów, dziwi mnie fakt kontynuowania przez Pana terapii bez „żadnej poprawy”, jak Pan pisze. Życzę zdrowia!

Aleksandra Łukawska

(środa, 11. marzec 2015 20:09)

Do Pana Arkadiusza trafiłam przez przypadek i chociaż nie wiedziałam na co się piszę zaryzykowałam 🙂 Przez 5 lat od urazu zmagałam się z nieznośnym bólem szyi, barku i łopatki + napięcia mięśniowe.

W stanach ostrych nie było mowy o normalnym funkcjonowaniu. Tradycyjne leczenie typu tabletka, zastrzyki, masaże pomagały tylko doraźnie. Wielu próbowało mi pomóc ale tylko Panu Arkadiuszowi się

udało 😉 przyznam, że po pierwszej wizycie miałam ogromne obiekcje. Byłam wystraszona bólem, siniakami a łzy same się cisnęły do oczu. Czułam się bardzo źle i szczerze mówiąc chciałam zrezygnować…

ze strachem szłam na kolejną wizytę. Pomyślałam „jak coś co powoduje taki ból może być dobre dla mojego ciała?”Ale z każdą następną było coraz lepiej i lżej. Dzisiaj wstaję rano bez bólu. Mogę bez

problemu kręcić głową w każdym kierunku. Mogę wykonywać czynności, które do tej pory były dla mnie niemożliwe, sprawiały ból lub wywoływały strach przed nim. No i mogę wrócić do większej aktywności

fizycznej. Siniaki i krwiaki? zeszły dawno. Już nie pamiętam gdzie dokładnie były. Dziękuję bardzo Panu za zaangażowanie, wytrwałość i cierpliwość do mojej osoby 🙂 i dziękuję też sobie samej za to,

że nie stchórzyłam i wytrwałam do końca. Terapię polecam wszystkim, którzy już zwątpili i postanowili przyzwyczaić się do bólu. Jest nadzieja 🙂

SYLWIA KUREŃ

(środa, 11. marzec 2015 17:11)

U Pana Arka znalazłam się za namową mamy.Stwierdzono u mnie zespól cieśni nadgarstka.Drętwienie rąk i ból kręgosłupa był czasami taki że nie pomagały tabletki przeciwbólowe.Diagnoza i pierwszy masaż

od razu przyniosły ulgę i lepsze samopoczucie.Wizyta i masaż u Pana Arka to pełny relaks,ból do wytrzymania.A najważniejsze że pomogło i mogę pracować.POLECAM,BO W NASZYM MIEŚCIE NIE MA ŻADNEGO TAKIEGO FIZJOTERAPEUTY KTÓRY Z TAKIM SERCEM PODCHODZI DO PACJENTA.DZIĘKUJE BARDZO I POZDRAWIAM.

SYLWIA KUREŃ

(środa, 11. marzec 2015 16:47)

Moja mama trafiła do Pana Arka po upadku.Ból przedramienia który towarzyszył na co dzień był nie do zniesienia.Ograniczone ruchy utrudniały życie codzienne.Po fizjoterapii nastąpiła bardzo duża poprawa,chociaż mama nie ukrywała że cholernie bolało.Nie obyło się bez siniaków i krwiaków ale pomogło,a to najważniejsze(siniaki i krwiaki schodzą). Po wizytach u pana Arka,ręka jest sprawna.Dziękuję za fachową pomoc i zaangażowanie.Pozdrawiam.

Marta Jarosz

(środa, 11. marzec 2015 16:32)

Polecam wszystkim rehabilitacje u Pana Arka. Profesjonalne podejście do pacjenta- Pan Arek dokładnie wszystko tłumaczy oraz informuje ze jeżeli po pierwszej wizycie nie ma zadnego efektu to rezygnuje z współpracy. Terapia manualna bardzo skuteczna, po pierwszej wizycie duża poprawa.

jan

(środa, 11. marzec 2015 12:43)

Nie polecam. Tylko krwiaki i siniaki i żadnej poprawy!!!

Adam Jaworski

(środa, 04. marzec 2015 09:11)

Z całym przekonaniem polecam wizytę u Pana Arkadiusza. Profesjonalna obsługa pacjenta od rozpoznania urazu, poprzez dobranie odpowiedniej metody aż do pełnego wyleczenia. U Pana Arkadiusza znalazłem się z urazem łokcia tenisisty. Wcześniejsze metody leczenia min. blokady (2 razy) nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Ból bardzo szybko powrócił. Po pierwszym zabiegu u Pana Arkadiusza była już poprawa, wziąłem razem trzy zabiegi. Metody leczenia Pana Arkadiusza należą do nowości, leczy urazy metodą powiązową, oraz falą uderzeniową. Są to metody które stosuje niewielu fizykoterapeutów.

Nadmienić należy że są to metody bardzo bolące i pacjent musi się na to nastawić, ale najważniejszy jest efekt końcowy. Ja uprawiam sport walki i na dzisiaj łokieć jest w pełni sprawny bez bólu. Ćwiczenia które wykonuję obciążają bardzo łokieć ale dzięki wyleczeniu nadal uprawiam sport. Polecam wszystkim pacjentom z urazami wizytę u profesjonalisty jakim jest Pan Arkadiusz.Chcesz być wyleczonym kontaktuj się z Panem Arkadiuszem. Polecam Adam

Anna Warych

(wtorek, 03. marzec 2015 21:04)

Trafiłam do Pana Arkadiusza z polecenia. Opinie były bardzo dobre, choć nikt nie przygotował mnie na ból, który towarzyszy zabiegowi. Przed drugą wizytą gotowa byłam zdezerterować, ale jakoś przeżyłam. No i … ból kręgosłupa minął. I co najważniejsze ból stopy, który towarzyszył mi od roku też! Gorąco polecam. Czeka tam na was profesjonalizm, dobry sprzęt, ładny czysty gabinet i wspaniały, ciepły człowiek. Dziękuję Panie Arkadiuszu.

Agata

(poniedziałek, 02. marzec 2015 09:12)

Gorąco polecam Pana Arkadiusza wszystkim tym, którzy cierpią na różnego rodzaju bóle kręgosłupa.

Zabiegi rzeczywiście są dosyć bolesne, ale już po pierwszej wizycie poczułam zdecydowaną ulgę. Po każdej następnej było już tylko lepiej.

W chwili obecnej wykonuję ćwiczenia zalecone przez Pana Arkadiusza i z każdym dniem coraz bardziej zapominam o moim bólu, który towarzyszył mi przez ostatnie kilka lat !

Zaangażowanie i profesjonalizm dały szybki i TRWAŁY EFEKT !

DZIĘKUUUUJĘ !

Renata

(niedziela, 01. marzec 2015 19:53)

Muszę przyznać, że lekko nie było. Jak piszą inni pacjenci Pana Arkadiusza- terapia manualna bardzo bolesna. I tak było też u mnie. Szłam na pierwszą wizytę z myślą o masażu a otrzymałam propozycję terapii. Efekt jest bardzo widoczny, ból zredukowany do minimum,Kilka rodzajów zabiegów sprawiło, że wszyscy moi znajomi widzą poprawę jak chodzę. A ja wierzę ,że wracam do gry. Porady co do gimnastyki i ćwiczeń wzięłam sobie do serca. Panie Arkadiuszu- obiecuję i dziękuję

Michał Z.

(niedziela, 01. marzec 2015 18:47)

Polecam każdemu, kto ma problemy z bólem pleców. Terapia skuteczna, już po pierwszych zajęciach dająca ulgę. Szkoda tylko, że tak późno tutaj trafiłem.

Ewa Mrozińska

(środa, 25. luty 2015 11:04)

SZCZERZE POLECAM. Polecam wszystkim, którzy cierpią na różnego rodzaju bóle kręgosłupa. Do p. Arkadiusza trafiłam, jak większość, z polecenia. I nie żałuję. Pan Arek jest przesympatycznym człowiekiem, który świetnie zna się na tym, co robi. I chociaż terapia jest cholernie bolesna,a siniaki ogromne, to warto przejść przez te 5 zabiegów, aby wrócić do normalnego życia.Dziękuję Panie Arkadiuszu.

Halina i Władysław

(niedziela, 22. luty 2015 17:21)

H- Panie Arkadiuszu serdecznie dziękuję za szybką i skuteczną aczkolwiek bolesną pomoc w powrocie do pełnej sprawności w przebywanej właśnie rwie kulszowej z opadaniem stopy. Znajomy zachodni neurochirurg potwierdził pana wybitny profesjonalizm i zalecił [pan także] systematyczne powroty na terapię manualną oraz codzienne uprawianie ćwiczeń. W- Będąc pod wielkim wrażeniem pana terapii zastosowanej u mojej żony zdecydowałem się na terapię manualną celem usunięcia wieloletnich bóli odcinka lędźwiowego mojego kręgosłupa.Już po pierwszej wizycie przespałem całą noc a po serii zabiegów bóle są zminimalizowane [ miesięczne sanatorium i wielokrotne rehabilitacje nie dawały żadnego efektu]. Zgodnie z pana zaleceniami spotkamy się w krótkim okresie czasu.

H i W – Dziękujemy gorąco za pomoc w powrocie do zdrowia a odczuwany ból wart jest skuteczności terapii. Życzymy panu wspaniałej kondycji a wszystkim cierpiącym jak najszybszego kontaktu z panem.

Agnieszka

(wtorek, 17. luty 2015 23:14)

Do gabinetu pana Arkadiusza trafiłam z polecenia znajomych . Miałam ograniczony ruchy odcinka szyjnego , napięcie mięśniowe wzmożone … Ból ograniczał moje ruchy nawet podczas snu przy każdorazowy zmienianiu pozycji wybudzałam się z wielkim bólem i miałam spore problemy aby podnieść kark i się przewrócić na drugi bok . Ciężko było mi się podnieść z łóżka ….Przezywałam koszmar do póki nie trafiłam do wspaniałego fizjoterapeuty pod słońcem .. Nie żałuję każdej wydanej złotówki . Co prawda nastawiałam się na masaż rozluźniający ( składający się z 10 masaży ) ale Pan Arkadiusz zalecił i zastosował w moim schorzeniu terapię manualną ( terapię składająca się z 5 spotkań ) . Już po pierwszym „ masażu „ poczułam ulgę . Terapia bardzooo boląca . W moim przypadku siniak gonił siniaka;) Dałam radę, ból przetrwałam 🙂 mój odcinek szyjny został uzdrowiony . Pomimo że jestem osobą dorosłą bardzo bałam się podjąć prywatną rehabilitację . Chodząc po lekarzach z kompletem wyników żaden lekarz nie zalecił mi rehabilitacji. Ból jaki mi doskwierał zmusił mnie na rehabilitacje na własną rękę . Pan Arkadiusz dobrał sam stosowną rehabilitację i nastawił mi kręgosłup szyjny oraz piersiowy ….. Żałuję ze nie można było nagrać tego bo panicznie się bałam , lecz poczucie Pana Arkadiusza i spokój w jaki podchodzi do pacjenta zakończyło się sukcesem . Tym wpisem chciałam Panu jeszcze raz bardzo podziękować za pomoc i zaangażowanie jakie Pan włożył w tą terapie i jednocześnie podzielić się moją opinia z osobami, które szukają naprawdę fachowej pomocy w rehabilitacji . Jeszcze raz dziękuję i w przyszłości na pewno jeszcze powrócę . Pozdrawiam

Agnieszka

(poniedziałek, 16. luty 2015 15:05)

Gdyby nie pomoc Pana Arkadiusza mój niewyobrażalny ból kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz zapalenie mięśnia w okolicy łopatki nigdy by nie minął !!! Ból był tak silny, że żadne leki przepisywane przez lekarzy mi nie pomagały. Ręka oraz kręgosłup bolały nawet kiedy leżałam i nic nie robiłam. Naprawdę płakałam z bólu. Propozycja lekarzy to rezygnacja z pracy ( jestem fryzjerem)… Kocham to co robię i nie ma mowy bym nie wykonywała swojego zawodu. Zdaniem lekarzy minimum półroczna przerwa od pracy…. Po tygodniu zabiegów u Pana Arkadiusza wróciłam do pracy 🙂 całkowita poprawa, czyli brak bólu nastąpiła po dwóch tygodniach ( 7 zabiegów). Bardzo polecam !!!

Michał K

(poniedziałek, 16. luty 2015 10:54)

Jestem po rwie kulszowej która spowodowała opadanie stopy po różnych sposobach rehabilitacji nic nie przynosiło efektu dopiero wizyta u pana arka zmieniła wzystko wróciła wiara i chęc do życia gorąco polecam pełen profesjonalizm

Urszula Wasielewska

(sobota, 14. luty 2015 13:34)

Trafiłam do Pana Arkadiusza ,po wyczerpaniu wszelkich możliwości borykania się z ponad 20 letnim ostrym bólem kręgosłupa, bólami rąk, łokci, kolana. Dziękuję Panu że traktuje Pan pacjenta z troską, szacunkiem i absolutną wiarą w usunięcie bóli. Już po pierwszej wizycie czułam się zaopiekoawana przez pana nie tylko w cierpieniu ale jako człowiek, to pozwoliło mi na znoszenie boli przy wszelkich rodzajach rehabilitecji. Po miesiącu różnych zabiegów poczułam dużą ulgę w tych szalonych bolach, które nie pozwalały mi ani spać , ani pracować. Korzystałam swego czasu z profesjonalnych klinik rehabilitacji kręgosłupa-bez rezultatu. Uważam że Pan Arkadiusz jest najlepszym rehabilitantem ,nie tylko w Lubinie, pozostali to pomyłka. Dlatego jeśli ktoś z państwa cierpi bardzo , to radzę jak najszybciej udać się do Jego gabinetu na ul. Magnoliowej. Pragnę tu powiedzieć Panu przynajmniej – dziękuję za zabiegi i całą opiekę i zainteresowanie. Pozdrawiam

Mariusz Chrąchol

(czwartek, 12. luty 2015 15:47)

Do gabinetu Pana Arkadiusza trafiłem z polecenia , Doświadczony wcześniejszymi wizytami u rożnych magików np. Harry z Tybetu lub Józek z Krępej , byłem sceptycznie nastawiony do pierwszej wizyty. Problemy z udem ,lewą stopą i odcinkiem lędźwiowym popchały mnie do wizyty . na miejscu zastałem pełen profesjonalizm , zaangażowanie , ciekawą wiedzę w temacie i ogromną siłę okraszoną lekką nutką humoru . Taka kombinacja pozwoliła mi stanąć na nogi . serdecznie polecam usługi Pana Arkadiusza

Michał K

(poniedziałek, 16. luty 2015 10:54)

Jestem po rwie kulszowej która spowodowała opadanie stopy po różnych sposobach rehabilitacji nic nie przynosiło efektu dopiero wizyta u pana arka zmieniła wzystko wróciła wiara i chęc do życia gorąco polecam pełen profesjonalizm

Urszula Wasielewska

(sobota, 14. luty 2015 13:34)

Trafiłam do Pana Arkadiusza ,po wyczerpaniu wszelkich możliwości borykania się z ponad 20 letnim ostrym bólem kręgosłupa, bólami rąk, łokci, kolana. Dziękuję Panu że traktuje Pan pacjenta z troską, szacunkiem i absolutną wiarą w usunięcie bóli. Już po pierwszej wizycie czułam się zaopiekoawana przez pana nie tylko w cierpieniu ale jako człowiek, to pozwoliło mi na znoszenie boli przy wszelkich rodzajach rehabilitecji. Po miesiącu różnych zabiegów poczułam dużą ulgę w tych szalonych bolach, które nie pozwalały mi ani spać , ani pracować. Korzystałam swego czasu z profesjonalnych klinik rehabilitacji kręgosłupa-bez rezultatu. Uważam że Pan Arkadiusz jest najlepszym rehabilitantem ,nie tylko w Lubinie, pozostali to pomyłka. Dlatego jeśli ktoś z państwa cierpi bardzo , to radzę jak najszybciej udać się do Jego gabinetu na ul. Magnoliowej. Pragnę tu powiedzieć Panu przynajmniej – dziękuję za zabiegi i całą opiekę i zainteresowanie. Pozdrawiam

Mariusz Chrąchol

(czwartek, 12. luty 2015 15:47)

Do gabinetu Pana Arkadiusza trafiłem z polecenia , Doświadczony wcześniejszymi wizytami u rożnych magików np. Harry z Tybetu lub Józek z Krępej , byłem sceptycznie nastawiony do pierwszej wizyty. Problemy z udem ,lewą stopą i odcinkiem lędźwiowym popchały mnie do wizyty .na miejscu zastałem pełen profesjonalizm , zaangażowanie , ciekawą wiedzę w temacie i ogromną siłę okraszoną lekką nutką humoru .Taka kombinacja pozwoliła mi stanąć na nogi . serdecznie polecam usługi Pana Arkadiusza

Paweł Kordylewicz

(piątek, 30. styczeń 2015 17:07)

Wielkie podziękowania dla Arka za opieke i zabiegi przygotowujące mnie do gali F.E.N. 5 Polecam Paweł Kordylewicz

Beata

(sobota, 24. styczeń 2015 09:37)

Cieszę się ,że trafiłam w końcu do dobrego fizykoterapeuty ( a odwiedziłam ich wielu).Terapia i 100% indywidualne zaangażowanie Pana Arkadiusza ,przyniosły oczekiwany efekt . Szczerze polecam . Dziękuję .

Agnieszka Sztur-Zięba

(środa, 21. styczeń 2015 20:12)

Witam, do Pana Arka trafiłam jak mi się wydawało z rwą kulszową, jednak po badaniu Pan Arek stwierdził, że to nie rwa tylko zespół mięśnia gruszkowatego. Wzięłam u Pana Arka pięć zabiegów terapii manualnej powięzi oprócz tego za każdym razem miałam fale uderzeniową i prądy. Już po pierwszym zabiegu nie czułam bólu. Mimo, że jest to terapia „cholernie” bolesna pozostawiająca sińce i krwiaki jednak bardzo pomocna. Pan Arek przed pierwszym zabiegiem informuje pacjenta, o tym że terapia jest bolesna i że zostawia ślady, żeby potem pacjent nie był zdziwiony. Ponadto uzyskałam od Pana Arka cenne porady dotyczące postępowania z moją przewlekłą dolegliwością. Pan Arek jest bardzo dobrym fizjoterapeutą. Profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera. Gorąco polecam. Dziękuję Panie Arku.

Bogdan

(sobota, 17. styczeń 2015 10:00)

Powiem wprost, jeśli coś cię boli to weź telefon do ręki i tam zadzwoń. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Dodatkowo możesz uzyskać wiele fachowych porad, a także podyskutowć. Jest tam czysto i panuje przyjazna atmosfera. Szczerze polecam także ze względu na przystępne ceny usług.

Sara Soboń

(piątek, 16. styczeń 2015 22:04)

Witam, na początek bardzo polecam Pana Arkadiusza. Zaczęło się od tego ze coś szczelino mi w kolanie, ogromny ból, w szpitalu powiedzieli mi ze tylko operacyjnie da się naprawić kolano- łękotkę ,jednak się nie zgodziłam. Poleciła mi moja szefowa abym odwiedziła gabinet Pana Arkadiusza i słusznie ponieważ bardzo mi pomógł 🙂 na pierwszej wizycie stwierdzi co mi jest/ i wykluczył łękotkę.Przez pierwsze dwie wizyty było bardzo ciężko , po terapii manualnej było kolano obolało ale z każdą wizytą było coraz lepiej. 3 wizyty i już nie odczuwałam bólu. Dodatkowo miałam fale radiowe, + fale uderzeniową. Dziś zakończyłam 5 spotkanie i jest SUPER J Nic już nie boli i mogę chodzić ! to jest najważniejsze J Pozdrawiam i Dziękuje Panu Arkadiuszowi.

Mariusz Wojtowicz

(wtorek, 13. styczeń 2015 12:29)

Miałem problem z kolanem wiec poszedłem do lekarza gdzie usłyszalem ścieżkę leczenia przeznaczoną dla mnie: „tabletki potem zastrzyki a jak to nie pomoże – operacja”. Po pięciu zabiegach kolano nie boli i moge normalnie chodzić i biegać. Wielki szacunek dla Pana Arkadiusza za wiedzę i podejście do pacjenta.

Anna T.

(czwartek, 08. styczeń 2015 10:14)

Witam.Po serii zabiegów bóle na odcinku lędźwiowo-krzyżowym przyniosły mi bardzo dużą ulgę. Również rezultat po masażu leczniczym był rewelacyjny. Masaż uważam wykonany profesjonalnie, który sprawił, że ból ustąpił. Dziękuję za pomoc i z czystym sumieniem mogę polecić gabinet Pana Arka. Pozdrawiam

Marlena Markowska

(środa, 31. grudzień 2014 15:32)

Do Pana Arka trafiłam z bólem pleców odcinek szyjny ból głowy i drętwienie ręki podczas snu . Terapia była bardzo , bardzo bolesna ale wszystko ustąpiło. Jestem bardzo zadowolona . Cieszę się że trafiłam w dobre ręce.Pozdrawiam

Marta Fesz

(poniedziałek, 29. grudzień 2014 22:17)

Marta Fesz 29.12.2014

Do Pana Arka trafiłam z silnym bólem kręgosłupa lędźwiowego. Dzięki terapii podwięziowej i innym metodom, które zastosował w leczeniu czuję się jak „nowo narodzona”.Pan Arek jest bardzo dobrym fizjoterapeutą. Profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera. Gorąco polecam. Dziękuję Panie Arku.

Andrej

(poniedziałek, 22. grudzień 2014 15:12)

Fachowiec:Dmialem problemy z ledzwiami, juz pierwszy masaz pomogl a po kolejnym nie czulem zadnego bolu na plecach. Mialem rowniez problemy z kolanem do tego stopnia ze mialem problemy ze wchodzeniem po schodach-minelo i poki co po tej kontuzji nie ma sladu. Polecam profesionaliste ktory poza wykonywaniem swojej pracy chce sie ciagle rozwijac zeby byc najlepszy:D

Małgorzata i Rafał Nowak

(piątek, 19. grudzień 2014 14:43)

Profesjonalizm, to pierwsze słowo które przychodzi mi na myśli o Panu Arku. Zdecydowanie duża poprawa w dolegliwościach związanych bólami w plecach i problemach z barkiem.

Dariusz Stec . Lubin

(czwartek, 18. grudzień 2014 19:07)

Jestem bardzo zadowolony z pracy pana Arkadiusza , efekt odczułem jóż po pierwszym zabiegu.Bardzo profesjonalne podejście. Polecam!

Barbara J.

(środa, 17. grudzień 2014 22:51)

Polecam usługi Pana Arkadiusza. Terapia powięziowa okazała się bardzo skuteczna i już po pierwszym spotkaniu ból ustąpił w znacznym stopniu. Seria 5 spotkań przyniosła mi dużą ulgę. Bardzo dobry specjalista. Dziękuję!

Natalia

(niedziela, 14. grudzień 2014 19:29)

Ból pokonuje ból…Moje zabiegi u Pana Arka nie należały do tych relaksacyjnych, terapia powięziowa (rzadko spotykana w Lubinie) była dość bolesna, ale też dająca szybkie efekty. Nie potrzeba \”serii 10 masaży lecznyczych\”, aby poczuć ulgę i rozluźnienie. Polecam.

Marta

(sobota, 13. grudzień 2014 17:29)

Godny polecenia specjalista. Od pewnego czasu zmagałam się z bólami głowy oraz kręgosłupa (odcinek szyjny i piersiowy). Po pierwszej wizycie i przeprowadzeniu przez Pana Arkadiusza terapii manualnej zastanawiałam się, czy jeszcze tam wrócić 🙂 Nie spodziewałam się, że będzie tak bardzo bolało… nawet zrobiło mi się słabo, ale na drugi dzień czułam już efekt. Plecy były obolałe po terapii, ale nie był to ból, który doskwierał mi wcześniej. Wróciłam i przetrwałam sesje 5 zabiegów i teraz czuję się zdecydowanie lepiej.

Krystian Kasperski

(piątek, 12. grudzień 2014 21:10)

Wszystkim którzy stracili nadzieje na normalne poruszanie się i funkcjonowanie w pracy jak i w czynnościach codziennych bez bólu kręgosłupa gorąco polecam pana Arka.Jak przystało na prawdziwego fachowca w tej dziedzinie doskonale wstrzelił się z swa terapia manualna epicentrum bólu z którym borykałem się od ponad roku miałem problem z odcinkiem lędżwiowym kręgosłupa spowodowane przez częste dżwiganie w pracy cieżkich rzeczy.Po dwóch wizytach u pana Arka poczułem niewiarygodna poprawę na dzień dzisiejszy nie czuje józ żadnego bólu i jestem mu bardzo wdzięczny że wyprowadził mnie z tego dyskomfortu jaki czułem na codzień.Polecam.

Remik

(czwartek, 11. grudzień 2014 20:40)

Polecam. Początek terapii manualnej i powięziowej zaskakujący ale warto być cierpliwym. pozytywne i oczekiwane efekty przyszły, w końcu trafiłem do profesjonalisty i jestem naprawiony. Pozdrawiam Panie Arku.

Joanna R.

(czwartek, 11. grudzień 2014 18:08)

Polecam! Z natury dość sceptyczna, przekonałam się o dobroczynnym wpływie terapii manualnej, terapii powięziowej w wykonaniu Pana Arkadiusza. Młody przecież człowiek przywraca wiarę w profesjonalizm, odpowiedzialne podejście do problemu i zrozumienie pacjenta a nade wszystko – jego praca przynosi efekty! Mnie \”postawił na nogi\”.

Zygman

(poniedziałek, 08. grudzień 2014 13:58)

Od lat mam problemy z kręgosłupem lędźwiowym. Korzystałam z wielu różnych rehabilitacji.Ostatnio oddałam się w ręce pana Arkadiusza. Po kilku zabiegach terapii powięziowej problemy z kręgosłupem minęły. Ból nie dokucza mi już za biurkiem i pozwala spać w nocy. Trochę bólu w gabinecie było przy tej terapii, ale efekty są naprawdę świetne. Polecam tego sympatycznego fizjoterapeutę, jest to kompetentny młody człowiek pełen zaangażowania w swoją pracę.

Marzena Przychocka

(poniedziałek, 08. grudzień 2014 12:37)

Bardzo profesjonalny masaż, naprawdę bardzo polecam. Pan Arkadiusz to masażysta z zamiłowania i z powołania. Naprawdę bardzo serdecznie polecam.

Iga

(piątek, 05. grudzień 2014 22:18)

Serdecznie dziękuję za usprawnienie stawu kolanowego. Już po pierwszej wizycie główny objaw ustąpił a po każdej następnej zakres ruchów poszerzał się. Planuję skorzystać z terapii kręgosłupa. Życzę Panu Arkowi dalszego owocnego rozwoju zawodowego i spełnienia marzeń w życiu osobistym.

Krzysztof Szczepaniak

(piątek, 21. listopad 2014 10:05)

profesjonalizm i właściwa ocena wraz z aangażowaniem pomaga poprawić swój stan zdrowia…polecam

leszek gasiorowski

(czwartek, 20. listopad 2014 21:58)

Goraco polecam u pana arka technik masazu i terapie pradu… Po prostu mi ustapily bol w kregoslupa i plecow… A w tej chwili jestem bardzo zadowolonym i zaangazowanym …/Lubin/

Maciej

(wtorek, 11. listopad 2014 20:02)

Gorąco polecam zabiegi u Pana Arkadiusza!!! Profesjonalne podejście i ogromne zaangażowanie! 100% zadowolenia…/Lubin/

Zbigniew S.

(sobota, 01. listopad 2014 15:57)

Polecam p.Arka. Kręgosłup bolał mnie od kilku lat. Poprawa nastąpiła po kilku masażach. Kompetentny specjalista i sympatyczny człowiek.

Anna

(poniedziałek, 20. październik 2014 22:35)

Pan Arek to świetny specjalista – śmiem twierdzić że najlepszy w naszym regionie. Ogromna wiedza i umiejętności, ogromne doświadczenie i ogromne zaangażowanie. Świetne podejście do pacjentów. Dziękuję Panie Arku.

Artur M

(czwartek, 02. październik 2014 17:13)

Jak kazdy tutaj, polecam wizyte u Arka ze wzgledu na pelen profesojalizm i mila atmosfere, ale przede wszystkim za bardzo szybki rezultat leczenia. Bol biodra nie pozwalal mi normalnie funkcjonowac. Po 3 wizytach, terapią pradem, nastawionym biodrze i ledzwiach spie jak wczesniej. Najwazniejsze, ze w ciagu dnia nie odczuwam juz zadnego dyskomfortu. Dziekuje za wszystko i Pozdrawiam.

Dariusz Lis

(czwartek, 02. październik 2014 08:54)

Właśnie skończyłem serię masaży- jestem bardzo zadowolony- pełen profesjonalizm i kultura. Polecam

Iwona Szuszkiewicz

(środa, 01. październik 2014 17:44)

Jestem bardzo zadowolona z masażu,efekt odczuwalny jest już po pierwszej wizycie. Pan Arkadiusz jest niesamowity. Ma fantastyczne podejście do pacjenta.Jest profesjonalistą. Nie zamienię Go na innego bo lepszego nie poznałam. Bardzo polecam innym wizytę u Pana Arka. Lepszego masażysty nie znajdziecie. Dziękuję za opiekę i ulgę w okropnym bólu, na pewno będę wracać. Pozdrawiam

Agata

(wtorek, 30. wrzesień 2014 21:42)

Jestem bardzo zadowolona z masaży oraz z ich efektów. Polecam każdemu masaże u Pana Arka! Pozdrawiam

Helena Raczka

(wtorek, 23. wrzesień 2014 18:17)

Za namową znajomej trafiłam do p.Arka,to był b.dobry wybór,pełen profesjonalizm,zaufałam Jego umiejętnością i wykonuję ćwiczenia każdego dnia czuję się dobrze.Jestem b.zadowolona z zabiegów,polecam/ Lubin/

Eugeniusz J.

(sobota, 13. wrzesień 2014 11:26)

Gorąco polecam zabiegi u Pana Arkadiusza!!! Profesjonalne podejscie i widoczna poprawa juz po pierwszym zabiegu!!! 100% zadowolenia…/Lubin/

Dariusz Lis

(czwartek, 02. październik 2014 08:54)

Właśnie skończyłem serię masaży- jestem bardzo zadowolony- pełen profesjonalizm i kultura. Polecam

Iwona Szuszkiewicz

(środa, 01. październik 2014 17:44)

Jestem bardzo zadowolona z masażu,efekt odczuwalny jest już po pierwszej wizycie. Pan Arkadiusz jest niesamowity. Ma fantastyczne podejście do pacjenta.Jest profesjonalistą. Nie zamienię Go na innego bo lepszego nie poznałam. Bardzo polecam innym wizytę u Pana Arka. Lepszego masażysty nie znajdziecie. Dziękuję za opiekę i ulgę w okropnym bólu, na pewno będę wracać. Pozdrawiam

Agata

(wtorek, 30. wrzesień 2014 21:42)

Jestem bardzo zadowolona z masaży oraz z ich efektów. Polecam każdemu masaże u Pana Arka! Pozdrawiam

Helena Raczka

(wtorek, 23. wrzesień 2014 18:17)

Za namową znajomej trafiłam do p.Arka,to był b.dobry wybór,pełen profesjonalizm,zaufałam Jego umiejętnością i wykonuję ćwiczenia każdego dnia czuję się dobrze.Jestem b.zadowolona z zabiegów,polecam/Lubin/

Eugeniusz J.

(sobota, 13. wrzesień 2014 11:26)

Gorąco polecam zabiegi u Pana Arkadiusza!!! Profesjonalne podejscie i widoczna poprawa juz po pierwszym zabiegu!!! 100% zadowolenia…/Lubin/

Magdalena Ś.

(piątek, 11. lipiec 2014 14:51)

Gorąco polecam masaże wykonywane przez Arka. Od dłuższego czasu dokuczały mi bóle krękosłupa w odcinku szyjnym, które przeszkadzały mi w normalnym życiu i prawidłowym funkcjonowaniu. Dzięki serii masaży, które odbyłam, nastąpiłą znaczna poprawa. Wysoka kultura osobista, miła atmosfera i pełen profesjonalizm dodatkowo zachęcają do skorzystania z oferty Arka. Dziękuję również za dodatkowe rady związane z wykonywaniem ćwiczeń, które w znaczny sposób niwelują bóle. Pozdrawiam serdecznie!

Ewelina

(piątek, 13. czerwiec 2014 20:46)

Jestem bardzo zadowolona.I szczerze polecam!!! Nastąpiła odczuwalna poprawa mojej sprawności i zmniejszył się ból całego kręgoslupa. Pan Arek wykazuje się dużym profesjonalizmem i do każdego „przypadku”:) podchodzi indywidualnie. A to cenne… Seria zabiegów sprawiła, że mogę wrócić do normalnego funkcjonowania. DZIĘKUJĘ:)

Janusz Musiał

(piątek, 06. czerwiec 2014 18:22)

Korzystam z usług Pana Arka od czasu do czasu, jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam wszystkim!

Marcin

(wtorek, 03. czerwiec 2014 13:10)

Profesjonalny masaż, dostosowany indywidualnie do potrzeb. Szczerze polecam wszystkim, a zwłaszcza bardzo cierpiącym. Mimo mojej beznadziejnej sytuacji, czuję się naprawdę o wiele lepiej.

Edyta Schab

(poniedziałek, 02. czerwiec 2014 20:25)

Indywidualne podejście do klienta powoduje, że klient czuje się naprawdę otoczony opieką. Zasób wiedzy i sposób podejścia do pacjenta powoduje, że do tego masażysty się powraca.

Tomasz Stankiewicz

(niedziela, 11. maj 2014 11:16)

Znakomita atmosfera i masaże na najwyższym poziomie i w super cenie. Polecam wszystkim, szczerze pana Arka który postawił mnie do pionu,znów mogę biegać 🙂 WIELKIE DZIĘKI Pozdrawiam.

Tadeusz

(środa, 07. maj 2014 23:05)

Profesjonalny masaż, odczuwalne efekty poprawy po krótkim czasie.

Paulina Kopeć

(czwartek, 24. kwiecień 2014 21:06)

Gorąco polecam masaże u Pana Arka. Już po pierwszym masażu odczułam ulgę, a kolejne sprawiły, że uciążliwy ból kręgosłupa zniknął. Systematycznie wykonywane masaże gwarantują poprawę zdrowia i samopoczucia.

Dominik Ziembowicz

(czwartek, 24. kwiecień 2014 20:55)

Solidny masaż, miła atmosfera, pełen profesjonalizm….Serdecznie polecam.

LUSIA B.

(niedziela, 23. marzec 2014 19:25)

Pan Arek wykonuje swoje usługi bardzo profesjonanie zarowno w aspekcie metodycznym i merytorycznym jak też psychologicznym co przynosi ulgę w bólu poprawia samopoczucie a udzielane wskazówki dotyczące ewentualnych samodzielnych ćwiczeń „są na wagę złota’Szczerze polecam korzystanie z Jego usług.

J♠zef Jachowicz

(sobota, 22. marzec 2014 14:23)

R♠wnież polecam Pana Arkadiusza. Profesjonalne podejscie do klienta i zabiegi wykonane w milej atmosferze. Pozdrawiam

ANNA WASZEWSKA

(środa, 19. marzec 2014 14:36)

Pan Arkadiusz to bardzo zdolny,młody masażysta, który lubi swoją pracę i wykonuje ją z pełnym zaangażowaniem. Miesiąc temu nie mogłam ani siedzieć ani chodzić bez bólu kręgosłupa. Problemem było wstanie z krzesła – byłam cała sztywna. Juz po pierwszym masażu było znacznie lepiej. Po całej serii 6 masaży odzyskałam pełną sprawność i pozbyłam się bólu. Ponadto otrzymałam wskazówki jakie ćwiczenia powinnam wykonywać aby wzmocnić mięsnie. Polecam Pana Arkadiusza wszystkim znajomym.

Krystyna Lubin

(środa, 19. marzec 2014 09:02)

Profesjonalny masaż, jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa i ulga w bólach. Serdecznie wszystkim polecam.

Maciej Kwiatkowski

(sobota, 15. marzec 2014 11:13)

Zabiegi wykonywane z dużym wyczuciem, profesjonalnie. Polecam zdolnego, Pana masażystę.

Łukasz Rybak

(piątek, 07. marzec 2014 11:35)

Gorąco polecam zabiegi w wykonaniu Pana Arkadiusza.W oczekiwaniu na operacje dzięki Panu Arkadiuszowi powraca radość życia i uśmiech na twarzy.Pragnę podziękować z całego serca Panu za wielkie zaangażowanie i profesjonalizm jaki Pan wkłada w swoją pracę oraz pochwalić warunki i atmosferę jaka panuje w Pana gabinecie.Dziękuję za bardzo dobrą opiekę.

Agnieszka Konieczna

(czwartek, 20. luty 2014 06:46)

Profesjonalnie wykonane zabiegi w miłej atmosferze. Serdecznie polecam… 🙂

Krzysztof K

(środa, 19. luty 2014 15:49)

Na prawdę polecam masaże wykonywane przez Pana Arkadiusza. Dzięki masażom wróciłem do uprawiania sportu zarówno siłowni jak i sportów walki. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Maria Mitka

(wtorek, 18. luty 2014 21:19)

Pan Arkadiusz to fenomen iprofesjonalista,przemiły i kulturalny.Masaże wykonuje z wielkim zaangażowaniem.Po nieudanym zabiegu dokonanym przez chirurga plastyka wywinięta powieka powróciła na swoje miejsce dzięki masażom p.Arkadiusza.Jego Gabinet polecam i będę polecać innym.

Jakub

(wtorek, 18. luty 2014 12:41)

Wykwalifikowanie Pana Arka nie podlega wątpliwości…czuję to do dziś. Świetny kontakt, luźna atmosfera oraz dobre porady sprawiały, że na masaż przychodziło się z dużą chęcią. Z całą odpowiedzialnością mogę go polecić jako pełnego profesjonalistę.

Andrzej Oleksik

(niedziela, 16. luty 2014 23:24)

Polecam Pana Arka jako masażystę najwyższej klasy który ciągle poszerza swoją wiedzę i w sposób profesjonalny wykonuje każdy masaż.Andrzej Wrocław

Izabela Szczerbina

(niedziela, 16. luty 2014 21:24)

Trafiłam do Pana Arka po operacji łąkotki i rzepki kolana. Nasza rehabilitacja trwała może dłużej, niż standardowo, wymęczyłam dwie serie, ale jak to mówią lekarze każdy przypadek jest bardzo indywidualny. I właśnie w taki sposób podszedł ten młody, niezwykle utalentowany młody rehabilitant. Niezwykłe zaangażowanie, ogromna wyczuwalna chęć pomocy oraz pełny profesjonalizm we wszystkich zabiegach, jakie na mnie przeprowadził. Odpowiedni człowiek na swoim miejscu. Trafiłam do Jego gabinetu w stanie przykurczu mięśni, z potwornym bólem, przy najmniejszym ruchu. Dzisiaj mogę nosić moje ulubione buty na platformach i ostrzę narty na kolejny sezon. Dziękuję i polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnej pomocy.

Aska Bedkowska

(niedziela, 16. luty 2014 18:58)

Super, dobrze wykonany masaż odczuwa się poprawę

adam

(środa, 05. luty 2014 14:15)

Bardzo polecam Pana Arkadiusz profesjonalny masażysta!!!

Agnieszka

(poniedziałek, 03. luty 2014 16:54)

Jestem po kontuzji kolana.Polecam szczerze i z pełną odpowiedzialnością.Profesjonalnie wykonywane masaże jak również zabiegi fizykalne.

Marek

(niedziela, 02. luty 2014 20:35)

Odczuwałem ogromny ból w obydwu kolanach. Po masażach ogromna poprawa. Gorąco polecam !

Małgorzata K.

(środa, 29. styczeń 2014 14:23)

Masaż trafiłam do Pana Arka z chęci odprężenia się i zrelaksowania. I tu pierwsze zaskoczenie – Pan Arek nie głaszcze, ale na prawde masuje wykorzytując techniki mocniej oddziałujące na tkanki. Moje napięcie z karku po masazu zawsze widocznie się zmniejszało. Serdecznie polecam!

Michał

(niedziela, 26. styczeń 2014 19:58)

Przyszedłem do Pana Arkadiusza na masaż po nawrocie bólu w obrębie kręgów szyjnych po dawnym urazie. Jestem osobą intensywnie trenująca na siłowni przez co mój organizm narażony jest na przeciążenia. I tak było w tym przypadku odnowił mi się dawny uraz .Dzięki masażom i naświetlaniu laserem ból ustąpił już po drugiej wizycie. Nastąpiło rozluźnienie mięśni co również przyczyniło się do lepszych efektów na siłowni oraz lepszego funkcjonowania na co dzień. Pan Arkadiusz Bardzo profesjonalnie a zarazem indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów na pewno Polecam i będę Polecał.

Kinga Bera

(niedziela, 26. styczeń 2014 19:56)

Polecam z całego serca. Jestem fryzjerką i często mam problemy z kręgosłupem. Po wizytach u Pana Arka zauważyłam dużą poprawę. Nie odczuwam tak silnych bóli, mogą stać na nogach o wiele dłużej.Naprawdę polecam.

Anna

(środa, 22. styczeń 2014 12:05)

Godny polecenia, profesjonalny i kulturalny masażysta, który swój zawód wykonuje z ogromnym entuzjazmem i poświęceniem, zawsze mając na uwadze dobro pacjenta.

Piskórz

(czwartek, 09. styczeń 2014 11:18)

Bardzo profesjonalnie wykonany masaż. Ustąpiły dolegliwości bólowe pleców, poprawa ogólnej ruchliwości ciała. Polecam…..

Arkadiusz Banaś

(poniedziałek, 23. grudzień 2013 20:31)

Masażysta godny polecenia, profesjonalne podejście do pacjenta. Już po kilku sesjach duża poprawa.

Sławek Mroczek

(niedziela, 22. grudzień 2013 12:45)

Profesjonalne podejście do pacjenta,Gorąco polecam wszystkim, którzy bezskutecznie walczą z bólem.Serdecznie polecam Pana Arkadiusza jako pełnego profesjonalistę w swoim zawodzie.Jego masaż 100% profesjonalny polecam.

Ludiwk S.

(czwartek, 28. listopad 2013 14:11)

Profesjonalne podejście do pacjenta, po kilku masażach czuję dużą poprawę. Polecam wszystkim odczuwającym bóle kręgosłupa.

Józef S.

(sobota, 23. listopad 2013 21:10)

Polecam tym wszystkim, którzy mają problemy z Zespołem Bolesnego Barku (ZBB). Po serii 10 intensywnych zabiegów włącznie z masażem udało się Panu Arkowi ograniczyć w bardzo znacznym stopniu bóle oraz usprawnić poruszanie ręką.

Anna frąc

(środa, 20. listopad 2013 10:41)

Gorąco polecam wszystkim, którzy bezskutecznie walczą z bólem. Profesjonalne podejście i indywidualny dobór sposobu leczenia Pana Arkadiusza to gwarancja bardzo dobrego samopoczucia.

Waldemar Daszkiewicz

(niedziela, 10. listopad 2013 19:22)

Masaże wykonywane fachowo i precyzyjnie. Wystarczyło 5 zabiegów i poczułem znaczna ulgę związaną z dolegliwościami kręgosłupa. Teraz znacznie lepiej się poruszam i pozbyłem się bólu. Serdecznie polecam Pana Arkadiusza jako pełnego profesjonalistę w swoim zawodzie.

Monika L.

(sobota, 09. listopad 2013 20:16)

Pan Arkadiusz kompleksowo dobiera swoje metody działania do indywidualnych problemów pacjentów.Podchodzi do masażu b.profesjonalnie.Duży plus za holistyczne spojrzenie na człowieka.Polecam.

Ania

(poniedziałek, 04. listopad 2013 12:29)

Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Masaże wykonywane z ogromnym zaangażowaniem, doświadczeniem i wiedzą Od razu widać że to pasja p. Arka Gabinet naprawdę godny polecenia:)

Agusia 😉

(niedziela, 03. listopad 2013 23:06)

Wszystkim polecam gabinet masażu pana Arkadiusza. Młody fizjoterapeuta podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe. Miła atmosfera i profesjonalnie wykonany masaż i zabiegi rehabilitacyjne pomogły mi powrócić do normalnego funkcjonowania. Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług (oby tylko nie było takiej potrzeby). 😀

Agnieszka

(środa, 30. październik 2013 20:04)

Profesjonalny masaż wykonywany z pasją i zaangażowaniem.Rewelacyjne warunki, idealne na relaks, pełen komfort i max intymności.

Tomasz

(środa, 30. październik 2013 19:41)

Polecam u pana Arka masaż dla sportowców, rewelacja.

Kasia K.

(wtorek, 29. październik 2013 10:29)

Co tu dużo mówić – Pan Arek masażysta godny polecenia:)a do tego bardzo miły człowiek, na pewno do Pana wrócę :)) POLECAM

Paulina Rzepecka

(wtorek, 22. październik 2013 21:44)

Gorąco polecam 🙂 trafiłam do Arka po skręceniu barku i kręgosłupa na odcinku szyjnym, po długotrwałym, nie przynoszącym rezultatu leczeniu w ramach NFZ. Już po dwóch pierwszych masażach zauważyłam poprawę, każdy kolejny masaż zmniejsza moje dolegliwości bólowe. Poza tym w pełni profesjonalne podejście, zaangażowanie i pasja z jaką Arkadiusz wykonuje swoją pracę są godne polecenia 🙂

Małgosia Stępień

(piątek, 11. październik 2013 08:57)

Bardzo profesjonalny masaż, rewelacyjne efekty, dzieki kilku masażom ból minął i moglam funkcjonować normalnie. Z masazu u Arka korzystamy obydwoje z mężem i jestesmy bardzo zadowoleni!polecemy serdecznie.

Daniel S.

(wtorek, 08. październik 2013 20:54)

Jestem operatorem maszyn, mam siedzącą pracę, co wiąże się z dolegliwościami lędzwiowego odcinka kręgosłupa. Już po pierwszym masażu odczułem ulgę, a po kilku ból przeszedł całkowicie. Pan Arkadiusz wykonuje masaż profesjonalnie i do tego w miłej atmosferze. Polecam wszystkim kolegom po fachu

Arek

(czwartek, 03. październik 2013 08:36)

Zdecydowanie polecam,miałem wypadek samochodowy uszkodzony dolny odcinek lędźwiowy.Od kąd chodzę do pana Arkadiusza mogę normalnie pracować, zdecydowanie polecam Arek.

Tomasz Kulesza

(poniedziałek, 30. wrzesień 2013 12:05)

Którzy jeszcze się zastanawiają się pójściem do pana Arkadiusza to polecam jego masaż 100% mnie wzmocniło a od 6 lat choruje na sm dzięki jemu zaszły mi mrowienia i szczenności na odcinku kolna i pleców . Wiem jedno że do niego wrócę polecam 🙂

Michal — Lubin

(sobota, 21. wrzesień 2013 22:41)

Mam niewielkie doświadczenie w zakresie masażu, natomiast ogromne jeśli chodzi o problemy z kręgosłupem… Wcześniej próbowałem chodzić do różnych masażystów, ale masaże były trochę dziwne. Przypominały mi łaskotanie po plecach… Żona jednak przekonała mnie, abym wybrał się do pana Arkadiusza i dowiedział się czym jest profesjonalny masaż. Wreszcie, dla świętego spokoju w domu, zdecydowałem się, zwłaszcza, że odczuwałem silny ból kręgosłupa i łapały mnie skurcze w prawej nodze. I faktycznie, pierwszy raz w życiu poczułem czym jest profesjonalny masaż! Po masażu pana Arka i kilku uciśnięciach bolesnych punktów w okolicy kręgosłupa – ból znikł. Wystarczyły do tego tylko 2 seanse! Polecam wszystkim cierpiącym, gdyż profesjonalny masaż pana Arka przywrócił mnie do aktywnego życia.

Irena Wituszyńska

(sobota, 21. wrzesień 2013 22:34)

Gdzieś od roku męczyłam się z powodu silnego bólu kręgosłupa szyjnego i barku. Chodziłam na różne zabiegi, smarowałam się maściami, a nawet brałam zastrzyki. Wszystko na marne! Moja praca związana jest z siedzeniem przy komputerze. Niestety ból kręgosłupa i barku stale mi towarzyszył przy pracy. Już myślałam, że będę zmuszona zmienić zawód. Wybrałam się do p. Arkadiusza nie bardzo wierząc w poprawę mojego stanu zdrowia. Po pierwszym masażu myślałam, że nie pozbieram swoich kości, ale miałam wrażenie, że mój bark uwolnił się od jakiegoś ciężaru. Po kilku masażach zapomniałam o bólu i oczywiście zapomniałam o rozmyślaniach o zmianie zawodu. Dziękuję Panie Arkadiuszu!

Wojciech Stępień

(środa, 18. wrzesień 2013 18:20)

Korzystałem z masaży pana Arka i chciałem wyrazić swoją opinię.Cierpiałem na bóle barkowe ograniczające moją sprawność ruchową do tego stopnia że nawet tak banalna czynność jak zakładanie koszulki,sprawiała mi ogromny ból.Dzięki profesjonalnemu masażowi, wróciłem do zdrowia.Uważam że pan Arek z bardzo dużym zrozumieniem cierpienia podchodzi do pacjenta,szybko odnajduje źródło bólu i skutecznie go eliminuje.W gabinecie stwarza miłą atmosferę a jego zaangażowanie w wykonywane masaże jest godny polecenia.Pozdrawiam

Krystyna

(środa, 11. wrzesień 2013 17:04)

Polecam masaże oferowane przez Pana Arkadiusza.Profesjonalne wyk.onanie usługi a przy tym cenne rady i wskazówki na temat zdrowego trybu życia. Zdecydowana ulga i poprawa samopoczucia także psychicznego.Gorąco polecam.

Katarzyna

(środa, 17. lipiec 2013 10:00)

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Masaż to jego pasja a jak za wykonywaną pracą stoi pasja to efekty u pacjenta gwarantowane. U mnie po 2 seriach masaży cellulit o połowę mniej widoczny w tych najgorszych miejscach i nieszkodzi, że boli. Masaż mięśni pleców i masaż stóp genialny. Młody człowiek, który cały czas się dokształaca z myślą o zdobywaniu nowych uprawnień i umiejętności. Życzę powodzenia, trzymam kciuki i do zobaczenia.

Krzysztof Andrzejak

(czwartek, 11. lipiec 2013 18:37)

Gorąco polecam. Profesjonalnie i co istotne bardzo przyjemna atmosfera.

Alfred

(czwartek, 11. lipiec 2013 17:06)

W pełni profesjonalne zabiegi.Polecam wykupić pakiet, po sześciu zabiegach ciało jak nowe.Z małżonką jesteśmy zadowoleni.POLECAM

Robert Joanna Michalik

(środa, 12. czerwiec 2013 13:33)

Korzystaliśmy oboje z masażu z żoną, uważamy,że jest on wykonywany profesjonalnie, szybko niweluje bóle. Polecamy , my będziemy korzystać w dalszym ciągu z pana usług.

Alicja

(wtorek, 11. czerwiec 2013 11:47)

Masaz wykonany bardzo profesjonalnie(wiem co pisze,sama masuje).Wzielam serie i bole kregoslupa i napiecia miesniowe zniknely.Masazysta bardzo sympatyczny,mily i otwarty.Goraco polecam wszystkim.Panie Arku pozdrawiam serdecznie.Alicja

Halina Zalewska

(piątek, 31. maj 2013 22:51)

Trafiłam zupełnie przypadkowo – nikt mi nie polecał, nie słyszałam wcześniej żadnych opinii. Kończę już I serię masaży i powiem krótko: masaże zupełnie nieporównywalne z innymi. Arek to wirtuoz masaży, a przy tym wysoka kultura i bardzo miły chłopak. Polecam wszystkim z całego serca, a Pana Arka pozdrawiam i dzięki za muzykoterapię :)))

Ewa

(środa, 29. maj 2013 19:32)

Jestem bardzo wdzięczna za masaże u Pana Arka. Po serii zabiegów ból kręgosłupa niemal ustąpił. Masaże były wykonywane bardzo profesjonalnie i poprawiły moje samopoczucie. Bardzo dziękuję i polecam.

Krzysiek

(środa, 29. maj 2013 13:59)

Pełen profesjonalizm. Ból pleców ustąpił. Samopoczucie się poprawiło. Zdecydowanie polecam serię masaży. Myślę, że każdy poczuje się jak nowonarodzony.

Bartek

(poniedziałek, 27. maj 2013 13:03)

Pół roku męczenia się z kontuzją barku, seria masaży i bark jak nowy.

K.Zalewska

(niedziela, 26. maj 2013 21:58)

Pełen profesjonalizm, który sprawia, że praca przy komputerze nie jest już udręką, długie spacery nie obciążają już pleców,a świetne samopoczucie daje siły do działania.Masaże u Pana Arkadiusza to genialne połączenie teorii z praktyką.Wielu „pseudo-masażystów” powinno brać z Niego przykład. Gorąco polecam i pozdrawiam.

Mateusz Motylewski

(sobota, 25. maj 2013 10:25)

masaż mega profesjonalny.NAPRAWDE POLECAM!!PEŁEN PROFESJONALIZM 🙂

Joanna Stachecka

(piątek, 24. maj 2013 16:17)

Pan Arek jest profesjonalistą jakich mało w Lubinie. Przy pierwszej rozmowie i podczas pierwszego masażu Pan Arek od razu wiedział już w czym problem i dalsze masaże przyniosły tego skutki. Bardzo mi pomógł. Ostatni masaż to już tylko przyjemność, relaks i rozluźnienie. Ponadto Pan Arek stwarza niesamowicie przyjazną atmosferę podczas sesji. Serdecznie wszystkim polecam!!!

Wiesław Zalewski

(czwartek, 23. maj 2013 16:42)

Profesjonalne podejście, grzeczna, miła obsługa, sprawiają dużą poprawę uporczywego bólu pleców oraz pełen relaks. Godny polecenia gabinet

Jola Latos

(środa, 10. kwiecień 2013 20:20)

Zaangażowany w swoją pracę 100%.Jest osobą kochającą swoją pracę i swoich podopiecznych,którym zawsze stara się pomóc.Dzięki wprawnym dłoniom i cennym radom pozbyłam się uporczywego bólu barku.Pozdrawiam i szczerze polecam.

Marta i Maciej Zalustowicz

(poniedziałek, 18. marzec 2013 16:00)

Ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Przemiła atmosfera i rewelacyjny relax. GORACO POLECAMY!!!

Agnieszka z Wrocławia

(niedziela, 10. marzec 2013 19:56)

Korzystałam z pakietu masaży u Pana Arka. Bardzo polecam ! Profesjonalny masaż, miła atmosfera, natychmiastowe rozlużnienie mięśni. Idealny masażysta dla osób które lubią „czuć że są masowane”. Po każdym zabiegu odczuwa się jego efekt.

Aneta, Krzysztof Wrocław

(piątek, 08. marzec 2013 20:30)

Prowadzimy z mężem sklep co nie jest obojętne dla naszego kręgosłupa, już po pierwszej wizycie fantastyczna ulga, masaż wykonany bardzo profesjonalnie w miłej i sympatycznej atmosferze.Bardzo gorąco polecamy pana Arka!!!

Martyna Wrocław

(środa, 06. marzec 2013 18:20)

Jestem architektem wnętrz i wiele godzin mojej pracy spędzam przy komputerze. Masaże u Pana Arka przynoszą nie tylko ulgę moim zmęczonym plecom ale i odprężenie. Polecam masaże młodym i zapracowanym osobą, które po ciężkim dniu pracy marzą o chwili relaksu.

Artur wrocław

(środa, 06. marzec 2013 00:02)

BARDZO polecam Arka , gość daje radę nawet z takim klocem ( 130 kg ) jak ja, jest skuteczny, ma pojęcie o tym co robi poza tym jest po prostu normalny więc można pogadać i sporo się dowiedzieć o własnym organiżmie i sposobie jak o niego dbać.

andrzej pawlikowski

(piątek, 01. marzec 2013 22:45)

odpowiedni facet na odpowiednim miejscu wszystkim polecamy wiolka andrzej wroclaw

Jacek Lech

(czwartek, 28. luty 2013 16:58)

Jestem po artroskopii kolana masaż w wykonaniu pana Arka bardzo mi pomaga, polecam każdemu taki masaż jako uzupełnienie rehabilitacji. O panu Arku można napisać tylko same dobre rzeczy, miły, uczynny, pełen profesjonalizmu i zaangażowania. Naprawdę z serca polecam każdemu masaże w wykonaniu pana Arka. Dziękuję opatrzności, że na swojej drodze spotkałem tak profesjonalnego masażystę. Dziękuję bardzo panie Arku.

Ewa

(sobota, 23. luty 2013 23:02)

Bardzo solidny, profesjonalny, powaznie traktujący masaż i pacjęta. talen połaczony z rzemiosłem. Polecam Ewa

Jan Karwat

(sobota, 23. luty 2013 14:12)

Od kilku lat jestem klientem Pana Arkadiusza Mimo dość zaawansowanego wieku mam 68lat czynnie uprawiam sport m.i. narciarstwo już 4 lata. Jak w każdym sporcie o kontuzje nie trudno .I wtedy z pomocą przychodzi Pan Arek.Swoimi cudownymi rękami ,profesjonalnie rozbija wszelkie bule fizyczne tak,że po kilku dniach znowu jestem na stoku, Polecam te masaże bo są wykonywane z wielkim zaangażowaniem i sercem. Janek z Kiełczowa.

Jolanta R. Wrocław

(piątek, 22. luty 2013 16:14)

Od dłuższego czasu korzystam z usług Pana Arkadiusza .To prawdziwy pasjonata. Jestem bardzo zadowolona, masaż wykonywany jest bardzo profesjonalnie. Obecnie nie odczuwam już bólu pleców jednak nie potrafię odmówić sobie masażu wykonanego przez kulturalnego i przemiłego Pana Arka.Gorąco polecam wszystkim cierpiącym na bóle kręgosłupa

Jadwiga Wilczyńska

(piątek, 22. luty 2013 14:55)

Z całą odpowiedzialnością polecam masaż u p. Akadiusza.Jest to młody, sympatyczny człowiek i bardzo profesjonalnie wykonuje swój zawód.Byłam bardzo zadowolona z zabiegów (masaż kręgosłupa)Pomogło.Szkoda, że wyjechał z Wrocławia.

Jadwiga z Wrocławia

Katarzyna

(środa, 20. luty 2013 21:00)

Witam Pan Arkadiusz okazał się lekiem na mój ból kręgosłupa.Masował również syna kiedy nadweręzył mięśnie na siłowni.Gorąco polecam.

Roman Cwynar

(środa, 20. luty 2013 20:25)

Witam, Bardzo polecam masaże Pana Arkadiusza. Szkoda, że nie mieszka już we Wrocławiu. Mieszkał dwa pietra nade mną. A ponieważ tradycyjnie co dwa lata „zgięło” mnie na pół, więc regularnie mnie masował. I nie było to jakieś tam „głaskanie”, ale pełnowartościowy „konkretny” masaż kręgosłupa lędźwiowego z niewątpliwą gruntowną znajomością anatomii, tak że po kilku masażach 4-5 mogłem się wyprostować. I na rok znowu miałem spokój. Szkoda, że musiał się wyprowadzić – miałem takie zajefajne „sanatorium” w bloku. Naprawdę, bez „lakierowania” polecam. Fachowo i konkretnie.

Roman Cwynar lat 48.

BEATA

(środa, 20. luty 2013 17:43)

PAN ARKADIUSZ JEST GODNYM POLECENIA MASAŻYSTĄ,SZKODA TYLKO ŻE OPUŚCIŁ WROCŁAW ALE NIECH INNI TEŻ POCZUJĄ SIĘ ZRELAKSOWANI,ODPRĘŻENI I W 100% ZADOWOLENI Z PRACY JEGO MAGICZNYCH RĄK.GORĄCO POLECAM I ZALECAM WIZYTY W JEGO GABINECIE.

Jacek J

(środa, 20. luty 2013 16:01)

Masowało mnie kilka osób i pan Arek jest zdecydowanie najlepszy. Masaż godny polecenia.

Anna Jabłońska

(środa, 20. luty 2013 13:49)

Cudowne dłonie przynoszące ulgę najbardziej strudzonym życiem plecom,wiedza, takt i fantastyczne poczucie humoru czynią z pana Arka masażystę godnego polecenia.Aż szkoda, że gabinet jest oddalony od Wrocławia.

Irena.Piotrowska

(wtorek, 19. luty 2013 19:07)

Jak dowiedziałam się o masażach pana Jarka to poszłam z ciekawości , ponieważ jestem po operacji kręgosłupa i przez wiele lat chodziłam do różnych masażystów i nie odczuwałam poprawy bo masaż był tylko jakiejś częśći , który nie daje efektu.Pan Jerek masuje cały kręgosłup , również można skożystać z lampy nagzewającej jak i z lasera.Kestem szczęśliwa sprawniejsza , jeśli ktoś nie wierzy niech sprbuje chociaż raz a dowie się , że to jest prawda:D Lubin.

Mariusz Dybał

(wtorek, 19. luty 2013 14:16)

bardzo profesionalny masażysta polecam!!!

Agnieszka Ciszek

(niedziela, 17. luty 2013 20:01)

Jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Fizjoterapii oraz na Wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego – mogę powiedzieć krótko – ten Pan zawsze zaliczyłby masaż na ocenę bardzo dobrą 🙂 Kompetencje manualne , ugruntowana wiedza unifikowana podczas dodatkowych kursów , wysoka kultura osbista idąca w parze z higieną . Doskonały – Profesjonalista !!! tak trzymać Panie Arkadiuszu !

Damian, Wrocław

(niedziela, 17. luty 2013 09:10)

Bez obaw mogę powiedzieć, że Pan Arek to masażysta z pasją dzięki czemu jest prawdziwym profesjonalistą w swoim fachu. Długo szukałem odpowiedniej osoby, wykonującej masaż sportowy, znalazłem – Pana Arka. Serdecznie polecam!

Marzenna (Lubin)

(sobota, 16. luty 2013 20:48)

Pełen profrsjonalizm i zaangażowanie oraz sympatyczna atmostera. Szybko odczuwalme efety i poprawa samopoczucia. Szczerze polecam!

Andrzej Małecki

(sobota, 16. luty 2013 20:43)

Andrzej i Wiesława M.Wrocław. Mam 65lat, żona 63.Wiadomo w jakim stanie jest w tym wieku kręgosłup.Najbardziej dokuczają i bolą zwyrodnienia.Po półrocznym masażu leczniczym kręgosłupa wykonywanym przez P.Arka /1x/tydz/1godz/ bóle ustąpiły.Żona i ja przeszliśmy na masaż relaksacyjny również 1x/tydz/1godz/ P.Arek jest świetny w swoim fachu. Silne męskie ręce masażysty , w moim pzypadku , ma to b.duże znaczenie.Lubię czuć masaż i błogi stan odprężenia po jego zakończeniu.P.Arek poza fachowością posiada też jeszcze inne konieczne zalety, jak punktualność, solidność oraz otwartość na dodatkową poradę i pomoc. Bardzo polecam wraz z żoną usługi masażu P.Arka Szleszyńskiego.

Artur P., Wrocław

(sobota, 16. luty 2013 20:25)

Polecam! Świetny masażysta. Naprawdę skuteczny, bardzo mi pomógł.

Alina C. Wrocław

(piątek, 15. luty 2013 22:07)

Gorąco polecam!Korzystałam z usług Pana Arka. Masaże bardzo pozytywnie wpłynęły na stan mojego kręgosłupa.

Agnieszka O. Wrocław/ Lubin

(piątek, 15. luty 2013 19:55)

Gabinet warty polecenia każdemu, kto cierpi z powodu bólu pleców i potrzebuje profesjonalnego masażu wykonanego bardzo starannie, z pełnym zaangażowaniem. Pan Arkadiusz to świetny masażysta, któremu zależy na zadowoleniu pacjenta, a także uśmierzeniu bólu. Gorąco polecam!!

Kasia F.

(piątek, 15. luty 2013 16:11)

Korzystałam z usług Pana Arkadiusza nie jednokrotnie, jestem bardzo zadowolona, bóle kręgosłupa ustąpiły po paru wizytach. Gorąco polecam! 🙂

Kasia

(piątek, 15. luty 2013 16:04)

Korzystałam z usług Pana Artura nie jednokrotnie, jestem bardzo zadowolona, bóle kręgosłupa ustąpiły po paru wizytach. Gorąco polecam! 🙂

Magdalena Pilarska i Marek Bras

(piątek, 15. luty 2013 08:38)

Wraz z moim narzeczonym jestesmy bardzo zadowoleni z uslug Pana Arkadiusza i ubolewamy nad faktem jego emigracji z wroclawia:-)

Elżbieta W.

(czwartek, 14. luty 2013 21:57)

Wielokrotnie korzystałam z masażów pana Arka. I polecam wszystkim, którzy mają problemy z bólem pleców i zmęczeniem. Pana Arka charakteryzuje pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i dbałość o pacjenta. Szczerze polecam.

Wrocław

Przemek

(czwartek, 14. luty 2013 21:33)

„Długotrwały ból ustąpił…” Chciałoby się powiedzieć, że cudotwórca. Uprawiam od dawna sporty siłowe i cierpię na bóle barków , oraz kręgosłupa od blisko 1 roku, ale nigdy nie byłem przekonany do masażu jako formy pozbycia się bólu, bardziej jako relaks. Trafiłem do Pana Arka dzięki moim znajomym, którzy korzystali z jego masażu. Masaż wykonany były bardzo profesjonalnie, poprawił moje samopoczucie i spowodował, że ustąpił dyskomfort, natomiast drugi masaż okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ był to masaż całego ciała i trwał nieco dłużej. Po tym zabiegu długotrwały ból ustąpił na ok. 3 tygodnie. Ulga jaką odczułem pozwoliła mi na powrót do mojego treningu . I pomyśleć, że to tylko dwa zabiegi przyniosły długotrwała ulgę, to co będzie po całej serii? Gorąco polecam! Sam jeszcze nie raz skorzystam. Pozdrawiam i dziekuję Przemek

Grażyna Skrętkowicz

(czwartek, 14. luty 2013 20:23)

Mam schorowany kręgosłup od lat, masaże wykonane przez Pana Arka były na najwyzszym poziomie ,polecam wszystkim i sama również do nich wracam Siechnice – Wrocław

Feliks K.

(czwartek, 14. luty 2013 20:18)

Gorąco polecam masaże wykonywane przez Pana Arkadiusza. Pomogły zniwelować bóle pleców. Profesjonalny masaż i wspaniały kontakt.

Bartosz S.

(czwartek, 14. luty 2013 15:51)

Współpraca z Panem Arkiem pomogła mi pozbyć się zacisków mięśni międzyżebrowych, oraz w zlikwidowaniu napięć mięśni na karku. Jedna z niewielu osób, która podeszła do problemu moich pleców kompleksowo – oprócz masażu otrzymałem plan ćwiczeń. Efekty były błyskawiczne.

Łukasz Kaźmierczak

(czwartek, 14. luty 2013 14:43)

Jestem kulturystą z wieloletnim stażem i przerzucam tony kilogramów dziennie.Z masażami miałem wiele kontaktów.Jednakże od czasu pierwszego kontaktu z Panem Arkiem nie szukam już innego rehabilitanta.Pomaga zarówno mi jak i mojej rodzinie.Wszelkie moje urazy odeszły w zapomnienie. Poleciłem go już nie jednemu znajomemu i nadal będe.

Asia M.

(czwartek, 14. luty 2013 13:06)

Zgłosiłam się do Arka z powodu wzmożonego napięcia mięśni pleców, obręczy barkowej i szyi. Siedzący tryb życia znacznie przyczynił się do bólu pleców i dyskomfortu psycho-fizycznego. Kiedy Arek zaproponował swoją pomoc zgodziłam się i NIE ZAŁUJĘ. Arek ma świetną rękę, wspaniałe podejście do pacjenta i potrafi doradzić co robić aby uniknąć nieprawidłowej pozycji, jakie ćwiczenia stosować aby poprawić postawę i uniknść bólu pleców.

Joanna Wrocław

(czwartek, 14. luty 2013 11:08)

Od kilku lat zawroty głowy i sztywność karku dokuczały mi tak, że nie mogłam normalnie funkcjonować. Korzystałam z usług innych masażystów i fizjoterapeutów, bez rezultatu. Dopiero kiedy trafiłam do Pana Arka, nastąpiła znaczna poprawa. Bardzo gorąco polecam!

Renata Haber

(czwartek, 14. luty 2013 10:30)

Bardzo profesjonalny masaż, naprawdę bardzo polecam. Już po pierwszym masażu widac efekty.Pan Arkadiusz to masażysta z zamiłowania i z powołania i to da sie na masazu od razu wyczuć. Naprawdę bardzo serdecznie polecam.

Małgosia, Wrocław

(czwartek, 14. luty 2013 08:55)

Znam różnych terapeutów, bo od 20 lat regularnie korzystam z masażów i dlatego potrafię ocenić poziom świadczonej usługi. Z pełnym przekonaniem polecam Arka. Pełny profesjonalizm w każdym calu. Bezbłędnie znajduje miejsca będące źródłem bólu i skutecznie je eliminuje. Masuje rewelacyjnie i to się czuje. Polecam

Magda Wrocław

(środa, 13. luty 2013 23:20)

Dzięki masażom Arka, uzupełnionym o zajęcia jogi (do której też mnie zachęcał – jak do wielu innych sportów), pokonałam bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa – kiedyś nie mogłam wysiedzieć przed komputerem kliku godzin, dzisiaj mam pełen komfort pracy, od rana do wieczora 🙂 To naprawdę pomaga!

Kamila Ignaczak

(środa, 13. luty 2013 22:58)

Po blisko rocznej terapii indywidualnej i fizykoterapii nie było znaczącej poprawy – nadal notorycznie odczuwałam ból pleców na prawie każdym odcinku kręgosłupa i prawie w każdej pozycji ciała. Dopiero intensywna praca pana Arka na mięśniach całych pleców przyniosła pierwsze efekty. Okazało się, że przyczyną wszystkiego były napięcia w mięśniach i od nich należało zacząć. Nadal korzystam raz na jakiś czas z masażu z dojazdem do domu – to bardzo duże udogodnienie. Zawsze miła atmosfera i świetne podejście do pacjenta (a nie jego portfela:). Polecam jak najbardziej!

Magdalena

(środa, 13. luty 2013 21:23)

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście, przyjazna atmosfera. Efekty widoczne już po pierwszym spotkaniu. Polecam!

Joanna Wrocław

(środa, 13. luty 2013 19:58)

Polecam Pana Arka. Miałam silny ból ręki promieniujący od kręgosłupa szyjnego, który bardzo utrudniał mi życie. Po serii zabiegów prądowych i masażach przeprowadzonych przez Pana Arka ból ustąpił. Od tego czasu minęło kilka miesięcy i czuję się świetnie. Dziękuję i jeszcze raz polecam.

Ireneusz Grygier

(środa, 13. luty 2013 19:19)

Ja trafiłem do Pana Arka z polecenia bliskiej mi osoby, miałem silny ból odcinka lędźwiowego-krzyżowego, ból promieniował do stopy , po dosłownie 2 zabiegach normalnie zacząłem funkcjonować.Także polecam. Na zabiegi chodziłem we Wrocławiu.Pozdrawiam

Beata i Michał

(środa, 13. luty 2013 19:19)

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z podejścia do pacjenta.Masaż wykonywany jest z należytą starannością, bez obaw poleciłabym każdemu potrzebującemu i nie tylko. Wrocław

Małgorzata Szarek

(środa, 13. luty 2013 19:15)

Gorąco polecam,masaż przynosi odczuwalne efekty już po pierwszej wizycie. W moim przypadku duża poprawa samopoczucia.Polecam masażystę.Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta.

Wiola Wrocław

(środa, 13. luty 2013 19:10)

Bardzo polecam Pana Arkadiusza:)

Adam Kubów

(środa, 13. luty 2013 16:34)

Polecam masażystę. Jest nie tylko dobrym fachowcem, ale także charakteryzuje go bardzo serdeczne i indywidualne podejście do klienta.

Sebastian Kostek

(środa, 13. luty 2013 13:02)

Bardzo profesjonalne podejście do masażu. Szkoda, że opuścił Pan Wrocław.

Artur

(środa, 13. luty 2013 11:44)

Bardzo goraco polecam. Masaz przynosi oczekiwane efekty, w moim przypadku znaczna poprawa samopoczucia :D.

Jacek

(środa, 13. luty 2013 07:50)

Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę wracał. Nawet się nie spodziewałem, że tak widoczna różnica będzie już po pierwszej wizycie. Stała pozycja w pracy powoduje problemy i bóle pleców, które zostały zniwelowane już po pierwszym spotkaniu. Polecam Lubin

Dominik

(środa, 13. luty 2013 00:27)

Bardzo profesjonalnie wykonany masaż. Odczuwalna poprawa napięcia mięśni pleców. Polecam!

Wrocław